Kubki ekologiczne z nadrukiem

Kubki ekologiczne z nadrukiem
Klienci dostrzegają znacznie więcej, niż się tego spodziewamy, dlatego logo na opakowaniach jest ważnym elementem promocji firmy i ma wpływ na wzrost rozpoznawalności wśród klientów.
Bogato wyposażone zaplecze magazynowe pozwala nam na wykonanie nadruków w każdej ilości na, między innymi, reklamówkach, kubkach, torbach papierowych czy opakowaniach jednorazowych.
Realizujemy najbardziej wymagające indywidualne projekty oraz doradzamy w celu stworzenia unikalnych opakowań z nadrukiem. Co najważniejsze to wszystko w jednym miejscu, pod pełną kontrolą opiekuna z naszego Działu handlowego. Zamówiony towar przywieziemy własnym transportem (na terenie Warszawy) lub skorzystamy z usług firmy kurierskiej.
   Ceny nadruków zależą od ilości kolorów grafiki, od techniki nadruku oraz nakładu. Wybór techniki nadruku zależy od ilości zamówionego produktu oraz materiale na jakim ma być wykonany nadruk. Do każdego projektu dobieramy go tak, aby ustalić jak najlepszą jakość druku i aby oferta cenowa była dla Państwa najbardziej atrakcyjna.

Nadruki wykonujemy technikami:

 • Sitodruk

  Nakład minimalny to 100 sztuk.

  Sitodruk jest uniwersalną techniką nadruku. Jest wykorzystywany do drukowania jedno- i wielobarwnego. Można stosować tę metodę na wielu rodzajach materiałów, takich jak papier, tektura, folie czy butelki szklane i plastikowe. Wycena nadruku przy użyciu sitodruku jest zawsze indywidualna.
 • Fleksograficzna

  Nakład minimalny to 9000 sztuk.

  Fleksograficzna metoda druku wyróżnia się użyciem wypukłych form drukowych, które są naklejone na balę, która obracając się nanosi farbę na produkt. W metodzie fleksograficznej stosuje się farby dobrze przylegające, z możliwością bardzo szybkiego wyschnięcia. Dlatego dobrze nadają się do druku na produktach niewsiąkliwych, zwłaszcza na foliach z tworzyw sztucznych, przez co fleksografia ma niesamowicie ogromny udział w branży opakowaniowej.
 • Tampodruk

  Nakład minimalny to 100 sztuk.

  Metoda tampodruku polega na nanoszeniu na produkty farby z płaskiej formy drukowej, posiadającej wklęsłe elementy drukowe, za pomocą gładkiej pieczątki (tamponu) o odpowiednim kształcie. Ze względu na prostotę techniki tampodruku możliwe jest nadrukowanie projektu na dużej ilości zamówionych produktów, w dość krótkim czasie. Nadruki tamponowe charakteryzują się bardzo wysoką rozdzielczością, nawet drobne napisy (wysokość czcionki ok. 3 mm) pozostają czytelne.
Nadruki wykonujemy na reklamówkach, torbach papierowych, kubkach, kebab boxach, na pojemnikach na makarony i dania gotowe, snack bagach, dieta boxach, papierach pakowych, tackach na burgery i frytki, saszetkach do przypraw oraz na serwetkach. Oczywiście stale poszerzamy naszą ofertę, zapewniamy ciągłe nowości.

W celu uzgodnienia szczegółów zachęcamy do kontaktu mailowego, ponieważ wiemy, że projekt nie jest równy projektowi. Wspólnie ustalimy plan działania i warunki współpracy.

   Przed kontaktem z naszym pracownikiem prosimy przygotować następujące informacje:

 1. projekt logotypu,
 2. materiał, na którym mamy wykonać nadruk,
 3. rozmiar np. torby papierowej, kubka czy innego opakowania,
 4. nakład.

To znacznie przyspieszy proces wykonania zlecenia.

Byłoby nam bardzo miło współpracować również z Państwem.

Przejdź do kontaktu

Obserwuj nasz profil na Instagramie

Instagram Image

7 0

Dzisiaj mamy taką inspirację dla Was - pojemniki z trzciny cukrowej od firmy @vegware. To są bardzo stabilne pojemniki wysokiej jakości, odporne na wilgoć i ciepło.  Ciekawą cechą są różne sposoby ich zamykania. Możecie wybrać pomiędzy pokrywką z takiego

Instagram Image

9 0

Nie pytaj, ile to kalorii. Popatrz ile to radości! Pączki dzisiaj będą w każdym domu, biurze i sklepie! Te na zdjęciu, są na talerzu wykonanym z trzciny cukrowej, pokrytej czarnym PLA! Charakterystyczny wzór na rantach, znajdziecie w całej serii talerzy A

Instagram Image

3 0

Dzień Pizzy trzeba uczcić pizzą! Prawie 200 produktów związanych z tym włoskim daniem znajdziecie w ofercie naszego sklepu! Pudełka na pizzę, blachy, talerze, a nawet profesjonalne piece do ich wypieku! Zapraszamy wszystkich amatorów pizzy na zakupy:) #dz

Instagram Image

5 0

Zabierz swoją ulubioną granolę na trening! Pięknie się prezentuje w szklanym słoiku, prawda? #ecolife #ecolifestyle #granola #trening #healthylifestyle #szklanysłoik #słoiki #jestemsloikiem #glassjar #ecocatering #cateringservice

Instagram Image

4 0

Królewna Jęczybuła poleca dzisiaj sałatkę prosto ze słoika! Proste rozwiązania są zdecydowanie najlepsze! #słoiki #szklanesłoiki #sałatkawsłoiku #królewnajęczybuła #pychota #ecofriendly #ecocatering #ecoideas #drewnianesztućce #ecolifestyle

Instagram Image

9 0

W roli głównej szklany słoik! Kiedyś kojarzony tylko z przetworami w spiżarni, dzisiaj króluje na cateringowych stołach i sprawdza się w aranżacji zarówno dań na ciepło, jak i na zimno. Ciepła zupa w pracy? Proszę bardzo, można podgrzać ze słoikiem w mikr

Instagram Image

6 0

Morsowałeś dzisiaj?

Instagram Image

5 0

Nasze #bestnine2020 na zakończenie roku. To zdjęcia, które najbardziej polubiliście na naszym profilu. Do zobaczenia w Nowym Roku 2020!