Kubki ekologiczne z nadrukiem

Kubki ekologiczne z nadrukiem
Klienci dostrzegają znacznie więcej, niż się tego spodziewamy, dlatego logo na opakowaniach jest ważnym elementem promocji firmy i ma wpływ na wzrost rozpoznawalności wśród klientów.
Bogato wyposażone zaplecze magazynowe pozwala nam na wykonanie nadruków w każdej ilości na, między innymi, reklamówkach, kubkach, torbach papierowych czy opakowaniach jednorazowych.
Realizujemy najbardziej wymagające indywidualne projekty oraz doradzamy w celu stworzenia unikalnych opakowań z nadrukiem. Co najważniejsze to wszystko w jednym miejscu, pod pełną kontrolą opiekuna z naszego Działu handlowego. Zamówiony towar przywieziemy własnym transportem (na terenie Warszawy) lub skorzystamy z usług firmy kurierskiej.
   Ceny nadruków zależą od ilości kolorów grafiki, od techniki nadruku oraz nakładu. Wybór techniki nadruku zależy od ilości zamówionego produktu oraz materiale na jakim ma być wykonany nadruk. Do każdego projektu dobieramy go tak, aby ustalić jak najlepszą jakość druku i aby oferta cenowa była dla Państwa najbardziej atrakcyjna.

Nadruki wykonujemy technikami:

 • Sitodruk

  Nakład minimalny to 100 sztuk.

  Sitodruk jest uniwersalną techniką nadruku. Jest wykorzystywany do drukowania jedno- i wielobarwnego. Można stosować tę metodę na wielu rodzajach materiałów, takich jak papier, tektura, folie czy butelki szklane i plastikowe. Wycena nadruku przy użyciu sitodruku jest zawsze indywidualna.
 • Fleksograficzna

  Nakład minimalny to 9000 sztuk.

  Fleksograficzna metoda druku wyróżnia się użyciem wypukłych form drukowych, które są naklejone na balę, która obracając się nanosi farbę na produkt. W metodzie fleksograficznej stosuje się farby dobrze przylegające, z możliwością bardzo szybkiego wyschnięcia. Dlatego dobrze nadają się do druku na produktach niewsiąkliwych, zwłaszcza na foliach z tworzyw sztucznych, przez co fleksografia ma niesamowicie ogromny udział w branży opakowaniowej.
 • Tampodruk

  Nakład minimalny to 100 sztuk.

  Metoda tampodruku polega na nanoszeniu na produkty farby z płaskiej formy drukowej, posiadającej wklęsłe elementy drukowe, za pomocą gładkiej pieczątki (tamponu) o odpowiednim kształcie. Ze względu na prostotę techniki tampodruku możliwe jest nadrukowanie projektu na dużej ilości zamówionych produktów, w dość krótkim czasie. Nadruki tamponowe charakteryzują się bardzo wysoką rozdzielczością, nawet drobne napisy (wysokość czcionki ok. 3 mm) pozostają czytelne.
Nadruki wykonujemy na reklamówkach, torbach papierowych, kubkach, kebab boxach, na pojemnikach na makarony i dania gotowe, snack bagach, dieta boxach, papierach pakowych, tackach na burgery i frytki, saszetkach do przypraw oraz na serwetkach. Oczywiście stale poszerzamy naszą ofertę, zapewniamy ciągłe nowości.

W celu uzgodnienia szczegółów zachęcamy do kontaktu mailowego, ponieważ wiemy, że projekt nie jest równy projektowi. Wspólnie ustalimy plan działania i warunki współpracy.

   Przed kontaktem z naszym pracownikiem prosimy przygotować następujące informacje:

 1. projekt logotypu,
 2. materiał, na którym mamy wykonać nadruk,
 3. rozmiar np. torby papierowej, kubka czy innego opakowania,
 4. nakład.

To znacznie przyspieszy proces wykonania zlecenia.

Byłoby nam bardzo miło współpracować również z Państwem.

Przejdź do kontaktu

Obserwuj nasz profil na Instagramie

Instagram Image

7 0

Morsowałeś dzisiaj?

Instagram Image

6 0

Nasze #bestnine2020 na zakończenie roku. To zdjęcia, które najbardziej polubiliście na naszym profilu. Do zobaczenia w Nowym Roku 2020!

Instagram Image

6 0

Prezenty od serca ❤️❤️❤️ Zapakowane w pudełka z biodegradowalnej tektury z okienkiem z PLA. 100% eko ♻️

Instagram Image

14 0

Zamiast romantycznej

Instagram Image

6 0

Instagram Image

6 0

Komu racuszki z jabłkami? Pyszne, pachnące jesiennymi jabłkami i cynamonem raczej nie poleżą długo, bo łasuchów wkoło bez liku!

Instagram Image

12 1

Smaczne i zdrowe śniadanko w pracy! Sok z jabłka, marchewki i buraka - lubicie? Wzmacnia odporność i dostarcza mnóstwa witamin i błonnika. Słomka oczywiście 100% eko, wykonana głównie z semoliny z pszenicy durum oraz wytłoków jabłkowych. #sok #sokzburak

Instagram Image

12 0

Takich gości mieliśmy dzisiaj w naszym showroomie! Kurt Scheller i Jarosław Uściński zawsze miło Was gościć! Panowie, wpadajcie jak najczęściej po nasze ekologiczne nowinki!

Instagram Image

10 0

Bardzo bogata oferta ekologicznych sztućców! Znajdziecie tu sztućce z PLA, CPLA, RCPLA, bambusa, drewna, otrębów i papieru! Są biodegradowalne i kompostowalne:) ♻️ #sztućcezbioplastiku #sztućcedrewniane #sztućcezbambusa #biodegradowalne #biodegradowalnes

Instagram Image

9 0

Największa w Polsce oferta opakowań i materiałów eksploatacyjnych do sklepów i lokali gastronomicznych. U nas znajdziesz wszystko, czego używa się w całej Europie – nowoczesne, ładne, z innowacyjnych i ekologicznych materiałów. Na stronie www.bagstar.pl

Instagram Image

13 0

Tak pięknie jest w @zamekgniew

Instagram Image

9 0

Sezonowe owoce i bita śmietana! Najprostszy deser świata! Najlepiej! Miska z trzciny cukrowej - 100% biodegradowalna i drewniany widelczyk. #biodegradable #biodegradowalne #naczyniaztrzcinycukrowej #drewnianesztućce #ekologia #deser #catering #cateringdie

Instagram Image

12 0

Czy są tu fani granoli? To idealne rozwiązanie dla Was!

Instagram Image

17 0

Kto zasłużył sobie dzisiaj na pyszny deser? Jaaaaaaaaaa! I już się nie mogę doczekać:) A te talerzyki od @cookplay są po prostu obłędne! Miłego dnia Wszystkim!

Instagram Image

8 1

Myśl na zielono! Jeśli nie wiesz jak zmienić swój biznes na bardziej ekologiczny, my Ci chętnie w tym pomożemy! Szeroka oferta produktów ekologicznych dla restauracji i cateringu, gotowe rozwiązania i sporo inspiracji na naszej stronie www.bagstar.pl

Instagram Image

12 0

Yayoi Side to część sześcio-elementowej kolekcji Chikio zaprojektowanej przez Ana Roquero dla restauracji lub cateringów klasy premium. Ekologia w czystej postaci! #trzcinacukrowa #naczyniaekologiczne #sugarcane #ekologia #catering #cateringservice #owoc

Instagram Image

7 0

Miseczki z trzciny cukrowej, ekologiczne rozwiązanie na pyszne śniadanie:) Pysznie i kolorowo od samego rana! Ogromny wybór biodegradowalnych misek z trzciny cukrowej, w różnych kształtach i rozmiarach na stronie www.bagstar.pl #trzcinacukrowa #naczyniazt

Instagram Image

14 2

Jesteście Team Malina czy raczej Team Borówka? Nam wszystko jedno, obydwie wersje pyszne, a przede wszystkim ekologicznie podane:) ♻️ #vegware robi to dobrze! Kubki PLA z trzciny cukrowej to