Nowy rok, nowe logo i zmiany!

31.03.2020

Nie pamiętasz hasła?

Dane ze starego sklepu zostały zmigrowane. Jeżeli nie możesz się zalogować użyj tego linka

Nowy wygląd

Tym razem zmieniamy, odświeżamy i udoskonalamy nasz sklep online, czyli Bagstar.pl. Powyższa decyzja wynika z chęci lepszego dopasowania oferty do aktualnych potrzeb naszych klientów i stanowi odpowiedź na liczne ich sugestie. Najważniejszym celem było wprowadzenie większej przejrzystości i ułatwienie dostępu do produktów Was interesujących.

Nowe kategorie

Zmianie uległo rozmieszczenie poszczególnych kategorii, tak by można było intuicyjnie poruszać się po stronie. Najbardziej kluczowe kategorie znajdują się w górnym menu.
Do tego kroku przygotowywaliśmy się od dawna, nad nową wersją sklepu pracowaliśmy oczywiście we współpracy z klientami, którzy zawsze są najlepszymi testerami nowych rozwiązań i narzędzi.
Jakie nowości niesie ze sobą bagstar.pl? Co zmieni się już na pierwszy rzut oka?

Przejrzysty wygląd

Najbardziej widoczną zmianą będzie z pewnością wygląd sklepu. Czym się charakteryzuje? Nowa wersja sklepu posiada minimalistyczny design, złożony z estetycznych elementów graficznych (utrzymanych w kolorystyce marki Bagstar) oraz odświeżonego i przegrupowanego menu, tak aby klienci mogli łatwiej wyszukiwać interesujące ich produkty wśród około 30 tys. dostępnych w naszej ofercie.

Nowa wyszukiwarka

Nowością dla klientów będzie główne menu na górnym pasku. Jego rozwinięcie umożliwi szybki dostęp do poszczególnych grup produktów. Klienci mają również do dyspozycji wyszukiwarkę produktów. Tematyka ekologii cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego stworzyliśmy oddzielną zakładkę „Opakowania eko”. Produkty z tej zakładki są w pełni biodegradowalne oraz kompostowalne.

Blog!

Powołaliśmy do życia Blog, na którym będziemy publikować teksty dotyczące najważniejszych zmian i nowości w branży HoReCa.WAŻNE – dostęp do Państwa kont do logowania nie ulegnie zmianie. Jeśli podczas logowania spotkają się Państwo z problemami prosimy zrealizować następujące kroki. linkBardzo zależy nam na Twojej opinii i wszelkich sugestiach.

Zgłoś uwagi

Powiedz nam co Ci się podoba, co jest lepsze niż wcześniej, co jest bardziej czytelne, a co sprawia Ci trudność, czego Ci brakuje, co moglibyśmy zmienić. Nowy sklep jest żywym organizmem, nad którym wciąż jeszcze pracujemy, dodając do niego nowe funkcjonalności i modyfikując jego wygląd.
Pamiętaj – masz wpływ na to jak finalnie będzie wyglądał.
Czekamy na Twoje spostrzeżenia pod adresem: [email protected]

Liczy się każda opinia!

  • Jesteśmy miejscem, od którego warto zacząć jeśli chcesz dokonać dowolnego zakupu, w dowolnym czasie, gdziekolwiek jesteś.
  • Zamówiony towar dowozimy swoimi samochodami na terenie Warszawy i okolic lub wysyłamy za pośrednictwem renomowanych firm spedycyjnych.
  • Każdy zamówiony u nas towar możesz także odebrać osobiście.

Nasi pracownicy są profesjonalni, zaangażowani i otwarci na potrzeby Klientów. Chętnie pomogą wybrać asortyment dopasowany do indywidualnych oczekiwań.

Pozostajemy otwarci na sugestie Klientów, oferujemy najbardziej optymalne rozwiązania, zapewniamy ciągłe nowości oraz 100% satysfakcji z zakupów.