Facebook Pixel
Sztućce

REUSE - ponowne wykorzystanie. Poznajcie serię sztućców wielorazowego użytku.

Pozwalamy sobie zwrócić Waszą uwagę na zagadnienia związane z szeregiem planowanych nowych regulacji, zbliżających się zmian związanych z wejściem w życie dyrektywy plastikowej SUP i wyłączeniem stosowania m. in. plastikowych sztućców jednorazowych (w tym z PLA). Dbamy o planetę. Sztućce, które prezentujemy są wielorazowe - na każdym ze sztućców jest wyraźne oznaczenie. Oznacza to, że produkt jest do ponownego wykorzystania. Po posiłku można umyć sztućce, nawet w zmywarce - 125 cykli w 65°C! Zachęcamy do ponownego wykorzystania naszych sztućców w domu, w pracy czy na piknikach.

Ostatecznie sztućce wyrzuć do pojemnika “Metale i tworzywa sztuczne”. Recykling to nie moda, to już konieczność.

To w tej chwili najlepsze dostępne rozwiązanie, zgodne z zasadami Gospodarki Obiegu Zamkniętego, gdzie głównym założeniem jest, by produkt z którego korzystamy był gotowy do ponownego wykorzystania bądź recyklingu.

BAGSTAR uznaje zagadnienie prośrodowiskowe za aspekt istotny z punktu widzenia prowadzenia działalności biznesowej. Mamy świadomość i czujemy odpowiedzialność za przyszłe pokolenia, jak również za ludzi, z którymi na co dzień pracujemy i współpracujemy. Wprowadzenie zasad prośrodowiskowych w naszej branży leży w interesie dalszego rozwoju.

Filtry
Filtr
 1. Seria wielokrotnego użytku Usuń ten element
Wyczyść wszystko
Opcje zakupów
Marka
Kolor
Polecamy
Zastosowanie
Pojedynczo pakowane
Długość
kształt produktu
Materiał
Seria
Pakowanie
Dostawa
brands
Pokaż więcej

Produkty 1-30 z 42

Ustaw kierunek malejący
 1. Nóż SUPERIOR biały, op. 50szt S523 GRUBY 180mm, wielorazowy (k/40)
  SKU: KP628523
  Długość - 180 mm
  Pakowanie - Zbiorcze
  Cena promocyjna 5,01zł 4,07zł Normalna cena 7,38zł
  Najniższa cena z 30 dni: 4,07zł
  Sztuka 0,08zł netto
Strona
na stronę