Facebook Pixel
Sztućce

REUSE - ponowne wykorzystanie. Poznajcie serię sztućców wielorazowego użytku.

Pozwalamy sobie zwrócić Waszą uwagę na zagadnienia związane z szeregiem planowanych nowych regulacji, zbliżających się zmian związanych z wejściem w życie dyrektywy plastikowej SUP i wyłączeniem stosowania m. in. plastikowych sztućców jednorazowych (w tym z PLA). Dbamy o planetę. Sztućce, które prezentujemy są wielorazowe - na każdym ze sztućców jest wyraźne oznaczenie. Oznacza to, że produkt jest do ponownego wykorzystania. Po posiłku można umyć sztućce, nawet w zmywarce - 125 cykli w 65°C! Zachęcamy do ponownego wykorzystania naszych sztućców w domu, w pracy czy na piknikach.

Ostatecznie sztućce wyrzuć do pojemnika “Metale i tworzywa sztuczne”. Recykling to nie moda, to już konieczność.

To w tej chwili najlepsze dostępne rozwiązanie, zgodne z zasadami Gospodarki Obiegu Zamkniętego, gdzie głównym założeniem jest, by produkt z którego korzystamy był gotowy do ponownego wykorzystania bądź recyklingu.

BAGSTAR uznaje zagadnienie prośrodowiskowe za aspekt istotny z punktu widzenia prowadzenia działalności biznesowej. Mamy świadomość i czujemy odpowiedzialność za przyszłe pokolenia, jak również za ludzi, z którymi na co dzień pracujemy i współpracujemy. Wprowadzenie zasad prośrodowiskowych w naszej branży leży w interesie dalszego rozwoju.

Filtry
Filtr
  1. Seria wielokrotnego użytku Usuń ten element
Wyczyść wszystko
Opcje zakupów
Marka
Kolor
Polecamy
Zastosowanie
Średnica
Pojedynczo pakowane
Długość
kształt produktu
Materiał
Seria
Pakowanie
Dostawa
Marki
Pokaż więcej

Produkty 1-30 z 57

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę