Sztućce
Sztućce

Nóż z drewna 16,5cm op.100szt

Nóż drewniany

SKU: 18200
Opakowanie [szt.]: 100
Materiał: drewno
Kolor: naturalny
Długość: 165 mm
Pojedynczo pakowane: Nie
Marka: Papstar
Seria: ekologiczne
kod_kres: 40 02911 18200 0
Więcej informacji
17,00 zł 13,82 zł
Sztuka: 0,14 zł netto
W magazynie
Magazyn Ilość Wysyłka
Magazyn główny643Natychmiast
Wszystkie naczynia ECO
nóż z drewna

Drewno jest cenionym w wielu branżach surowcem naturalnym. Surowiec odnawialny, jakim jest drewno, jest rozwiązaniem ekologicznie uzasadnionym, przyjaznym dla środowiska oraz podlegającym recyklingowi. Dla osób o wysokiej świadomości ekologicznej sztućce jednorazowe wykonane z takiego materiału to produkt idealny.

Sztućce drewniane, pałeczki do mieszania oraz elementy ozdobne do dekorowania potraw wykonywane są z naturalnie jasnego drewna brzozy, ponieważ w przeciwieństwie do innych gatunków drewna nie wymaga ono bielenia.

Dzięki nowoczesnej technologii produkcji oraz specjalnej metodzie obróbki powierzchni, która zapobiega odłupywaniu się fragmentów, efektem końcowym jest produkt o wysokiej funkcjonalności i estetyce wykonania. Pod względem wygody użycia oraz trwałości niczym nie ustępuje bowiem sztućcom jednorazowego użytku wykonanym z tworzywa sztucznego, oferując zarazem optymalny komfort jedzenia dzięki swemu poręcznemu kształtowi.

Dzięki specjalnemu oszlifowaniu noże nadają się do każdego rodzaju potraw. Zaokrąglone i wygładzone zęby widelców gwarantują znakomitą funkcjonalność nawet przy spożywaniu sałatek. Poza tym sztućce z drewna są całkowicie bezsmakowe.

 

 

 

 

 

 

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z drewna 16,5cm op.100szt
Twoja ocena

Czy chcesz dostawać powiadomienia o aktualnościach ?

Przypomnij mi później

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.