Sztućce
Sztućce

Widelczyki do przekąsek drewniane 12,1cm opakowanie 500szt

Widelczyk drewniany

SKU: 82557
Opakowanie [szt.]: 500
Materiał: drewno
Kolor: naturalny
Długość: 121 mm
Pojedynczo pakowane: Nie
Marka: Papstar
Seria: ekologiczne
kod_kres: 40 02911 82557 0
Więcej informacji
30,82 zł 25,06 zł
Sztuka: 0,05 zł netto
W magazynie
Magazyn Ilość Wysyłka
Magazyn główny365Natychmiast
Wszystkie naczynia ECO
Widelczyki do przekąsek drewniane

Drewno jest cenionym w wielu branżach surowcem naturalnym. Surowiec odnawialny, jakim jest drewno, jest rozwiązaniem ekologicznie uzasadnionym, przyjaznym dla środowiska oraz podlegającym recyklingowi. Dla osób o wysokiej świadomości ekologicznej sztućce jednorazowe wykonane z takiego materiału to produkt idealny.

Sztućce drewniane PAPSTAR, pałeczki do mieszania oraz elementy ozdobne do dekorowania potraw wykonywane są z naturalnie jasnego drewna brzozy, ponieważ w przeciwieństwie do innych gatunków drewna nie wymaga ono bielenia.

Dzięki nowoczesnej technologii produkcji oraz specjalnej metodzie obróbki powierzchni, która zapobiega odłupywaniu się fragmentów, efektem końcowym jest produkt o wysokiej funkcjonalności i estetyce wykonania. Pod względem wygody użycia oraz trwałości niczym nie ustępuje bowiem sztućcom jednorazowego użytku wykonanym z tworzywa sztucznego, oferując zarazem optymalny komfort jedzenia dzięki swemu poręcznemu kształtowi.

Dzięki specjalnemu oszlifowaniu noże nadają się do każdego rodzaju potraw. Zaokrąglone i wygładzone zęby widelców gwarantują znakomitą funkcjonalność nawet przy spożywaniu sałatek. Poza tym sztućce z drewna są całkowicie bezsmakowe.

 

 

 

 

 

 

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Widelczyki do przekąsek drewniane 12,1cm opakowanie 500szt
Twoja ocena

Czy chcesz dostawać powiadomienia o aktualnościach ?

Przypomnij mi później

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.