Akumulator ENERGIZER Extreme, AAA, HR, 1

loader
Ładuję...

Główne parametry

SKU: EN-416879
Dostawa: paczkomat BagBox
Sztuka 44,62 zł netto

Brak w magazynie

Zgłoś problem z tym produktem

Jeśli produkt, który kupiłeś, nie spełnia Twoich oczekiwań lub nie może być używany bezpiecznie, opisz sytuację i prześlij zgłoszenie.

Opis / Akumulator ENERGIZER Extreme, AAA, HR03, 1,2V, 800mAh, 4szt.

innowacyjne akumulatorki Energizer wykorzystują nową, opatentowaną technologię Super Lattice Alloydzięki nowemu składowi chemicznemu możliwe jest większe zagęszczenie składnikówzastosowanie czystych materiałów, pozwala również ograniczyć odpady powstające w reakcji chemicznej4 sztuki akumulatorków zastępują do 1400 baterii alkalicznychwytrzymują do 6x dłużej w aparatach cyfrowychmogą być ładowane setki razydostarczają dużą moc dla urządzeń o dużym poborześwietnie nadaje się do aparatów cyfrowych, urządzeń GPS oraz latarekutrzymuje moc do jednego roku, oferując moc wtedy, kiedy będzie potrzebnawstępnie naładowane, gotowe do użycia w momencie zakupuwyprodukowane w technologii, która zapewnia działanie akumulatorka do 5 lattyp: HR03rozmiar: AAAnapięcie: 1,2Vpojemność: 800mAhwaga jednej baterii_ 12g4 szt. w j.s.Cena za 1 op.
Opłata SUP: nie dotyczy
Dostawa automat paczkowy: paczkomat, BagBox
Opakowanie: 1
Kolor: Kolorowe
gtin13: 7638900416879

Energizer Central Europe

Postępu 21A

02-676 Warszawa

Polska

tel. 48697033465

[email protected]

Inne rozmiary

Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Talerz PURE z liści palmowych okrągły śr.230xh.25mm op. 25 sztuk
SKU:85503
Materiał: Liść palmowy
Średnica: 230 mm
56,41 zł 45,86 zł
Sztuka 1,83 zł Netto