Ekologiczne opakowania na wynos

Opakowania na wynos – Warszawa 

W naszym sklepie prezentujemy ekologiczne opakowania na wynos, które są nie tylko praktyczne, ale i przyjazne dla naszej planety. Są one projektowane z myślą o zrównoważonym rozwoju i będą idealne dla osób świadomych ekologicznie, które nie chcą rezygnować z wygody, dbając przy tym o środowisko.

Opakowania – żywność ciepła i bezpieczna

Jednorazowe opakowania żywności na wynos to produkty, które są przydatne w wielu punktach gastronomicznych – restauracjach, barach czy cateringu. Dzięki nim można zabrać zamówione danie do domu, biura lub do parku. U nas zaopatrzą się punkty gastronomiczne, hurtownie i sklepy, firmy cateringowe i eventowe, biura, kawiarnie, piekarnie, zakłady produkcji, ale też osoby prywatne. 

Opakowania na żywność – rodzaje 

Dostępne są różne opakowania na jedzenie na wynos – na odmienne produkty spożywcze, m.in. na zupy, dania główne, burgery, pizzę, frytki czy desery. U nas znajdziesz między innymi takie pojemniki jednorazowe na żywność: 

·         pudełka (na kurczaka, na burgera, zapiekanki, lunch itd.), 

·         miski, 

·         pojemniki sałatkowe, 

·         papier pakowy,

·         kartony (na pizzę itd.),

·         tacki z masy papierowej, 

·         pudełka cateringowe, 

·         tace transportowe,

·         opakowania na kanapki, 

·         opakowania na tortillę, 

·         torby,

·         rożek na pizzę, 

·         miseczki do lodów,

·         reklamówki, 

·         menuboxy,

·         podkładki, 

·         wieczka, 

·         pokrywki,

·         inne opakowania.

Dlaczego wybrać nasze pojemniki jednorazowe?

Przyjazne dla środowiska. Nasze opakowania na żywność, wykonane z odnawialnych, biodegradowalnych lub kompostowalnych materiałów, minimalizują wpływ na środowisko. Oznacza to mniej odpadów i mniejsze obciążenie dla naszej planety.

Uniwersalność. Idealne dla restauracji, food trucków, cateringu czy do użytku domowego. 

Bezpieczne dla żywności. Nasze pudełka jednorazowe do żywności są bezpieczne – ta kwestia jest dla nas jednym z priorytetów. 

Wysoka jakość i trwałość. Nasze opakowania są projektowane tak, aby wytrzymać różne warunki, zachowując jedzenie w idealnym stanie.

Styl i funkcjonalność. Kto powiedział, że ekologia nie może iść w parze ze stylem? Nasze opakowania na jedzenie łączą nowoczesny design z funkcjonalnością. 

Wybierając nasze ekologiczne pudełka jednorazowe do żywności podnosisz standardy swojej usługi, ale i przyczyniasz się do ochrony środowiska. 

opakowania na wynos

Produkty 1-24 z 286

sort-descending
Pudełko ZAPIEKANKA BRĄZOWE op. 100szt 350x95x40 TnG
customization
Bestseller
SKU:22546
Wysokość: 40 mm
Długość: 350 mm
Szerokość: 95 mm
75,52 zł 61,40 zł
Sztuka 0,61 zł