Facebook Pixel
Pojemniki street food

Pudełko HAMBURGER KRATKA CZARNA 140x140x96mm, op.100szt, TnP - Pojemniki take-away - Pojemniki obiadowe - Opakowania

Pudełko hamburger/kurczak

Pojemniki street food
brands:
Dostawa: paczkomat
SKU: 22503
Personalizacja: Nie
Długość: 140 mm
Szerokość: 140 mm
Wysokość: 96 mm
Materiał: papier
kształt produktu: kwadratowy
liczba komór: 1
Kolor: biało-czarny
Seria: seria kratka
Zastosowanie: na wynos, street food , kebab/burger, frytki, nuggetsy, kurczak, bar/kawiarnia, gastronomia, catering, stacja benzynowa
Marka: Think`n pack
Opakowanie [szt.]: 100
GTIN / Kod kreskowy: 5907534706444
Więcej informacji
135,30zł 110,00zł
Sztuka 1,10zł netto
W magazynie
Magazyn Ilość Dostawa
Magazyn główny96Natychmiast

Jako producent i dostawca opakowań dla gastronomii przygotowaliśmy ofertę opakowań dedykowaną zarówno dla restauracji serwujących dania z kurczakiem, jak i burgerowni, barów czy innych lokali gastronomicznych. 

Punkty gastronomiczne powinny się skoncentrować na opakowaniach na wynos o charakterystycznym wyglądzie i zajmujących niewiele miejsca na zapleczu. Gastaronomia powinna pracować wydajnie. Składanie i zamykanie opakowania na wynos musi być łatwe i szybkie. Na znaczeniu zyskują wygodne opakowania, które dostosowują się do stylu życia. Pudełko w kratkę kojarzy się z amerykańskim luzem ;) Opakowania z serii kratka wykonane są z grubego papieru, nie odkszatałcają się i nie parzą w ręce. 

Ładne i estetyczne opakowanie na burgera lub kawałki kurczaków, które przyciąga wzrok. Pudełka są najwyższej jakości. Doskonale sprawdzają się przy sprzedaży gotowych dań na wynos. Może być używany do transportu i podawania burgerów lub innych potraw typu fast food.

Stabilność realizacji zamówień to nasz priorytet. Dzięki dużym stanom magazynowym ograniczamy do minimum konieczność czekania na otrzymanie zamówienia.

Zachęcamy do zapoznania się z serią butelek do soków z rPET,czyli poliestru wytwarzanego m.in. z zużytych plastikowych butelek lub innych opakowań. To w tej chwili najlepsze dostępne rozwiązanie, zgodne z zasadami Gospodarki Obiegu Zamkniętego.

Napisz własną recenzję
Nie możecie Państwo dodać opini o produkcie, ponieważ jeszcze go nie kupiliście.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!