Facebook Pixel
Butelki

Dieta z butelki stała się ulubieńcem zwolenników diet lekkich, nawet odchudzających. Butelki plastikowe do Soków mogą towarzyszyć Ci wszędzie tam, gdzie tylko zawędrujesz. Plastikowe butelki typu PET są niezwykle lekkie. Wygodne, bardzo funkcjonalne butelki spożywcze zmieszczą się do torebki czy zwykłego uchwytu samochodowego. 

Butelki plastikowe do diet i soków cieszą się ogromnym zainteresowaniem firm cateringowych. Coraz więcej konsumentów, przy natłoku obowiązków, nie ma zbyt dużo czasu na przygotowanie samodzielnych, pełnowartościowych, posiłków. Diety pakowane do butelki cateringowej gwarantują komfort i wygodę. Butelki PET cateringowe są po prostu poręczne i dzięki szczelnej zakrętce można je bezpiecznie transportować, bez obaw o zalanie. Po diety w butelkach plastikowych chętnie sięgają zarówno dorośli, jak i dzieci. 

Jeśli zastanawiacie się co można zrobić (fajnego) z plastikowych butelek to mamy na to gotową odpowiedź ;) RECYKLING! Butelkę plastikową należy wyrzucić do pojemnika na metale i tworzywa sztuczne (oczywiście odkręcone nakrętki i zgniecione plastikowe butelki). Zmiana naszego zachowania jest dużo bardziej potrzebna niż zmiana produktów. Nie bójmy się plastikowych butelek. Plastikową butelkę PET można ponownie przetworzyć poddając ją procesowi recyklingu. W wyniku takiego procesu powstaje butelka rPET. W naszej ofercie znajdziecie sporo produktów z rPETu.

Filtry
Opcje zakupów
Marka
Kolor
Pojemność
Polecamy
Zastosowanie
Średnica
Długość
kształt produktu
liczba komór
Materiał
Szerokość
Wysokość
Seria
Dostawa
brands
Pokaż więcej

Produkty 1-30 z 46

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę