Facebook Pixel
Kubki Jednorazowe

Oferowane przez nas kubki jednorazowe wytrzymują szeroki zakres temperatur i są niezbędnym elementem na imprezach plenerowych, piknikach, w barach fast food, kawiarniach oraz na stacjach benzynowych (np. kubki do automatów). Największą przewagą jednorazowych kubków papierowych nad ich plastikowymi odpowiednikami jest to, że nie topią się w kontakcie z wrzątkiem. 

W naszej hurtowni jednorazowych opakowań oferujemy różnej wielkości jednorazowe kubki plastikowe z przykrywkami oraz kubki papierowe z pasującymi do nich deklami (przykrywki).

U nas zamówisz także kubki papierowe z nadrukiem.

Wprowadzenie na stałe do świadomości konsumentów jednorazowego kubka papierowego do kawy z indywidualnym nadrukiem jest niezwykle ważne. Posiadamy w naszej ofercie kubki do ciepłego o pojemności 100 ml, 180 ml, 200 ml, 250 ml, 300 ml, 350 ml, 400 ml oraz 500 ml.

Kupisz u nas kubki degustacyjne, przezroczyste plastikowe kubki do piwa czy shake. W dobie pandemii COVID-19 kubki na wynos robią największą karierę.

Skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia warunków współpracy i zakupu najbardziej pasującego do Twojego charakteru pracy kubka jednorazowego. Do każdego kubka plastikowego lub papierowego dobierzemy pokrywkę, ochraniacz na kubek, nosidełko do napojów (cup holder) czy tackę z masy papierowej do kubków.

Kubki jednorazowe z PP, r-PET, PET, PS, OPS, XPP (EPP) nie będą objęte zakazem dyrektywy plastikowej.

Filtry
Opcje zakupów
Marka
Kolor
Pojemność
Polecamy
Zastosowanie
Średnica
Ilość warstw
Pojedynczo pakowane
Długość
kształt produktu
liczba komór
Materiał
Szerokość
Wysokość
Seria
Pakowanie
Dostawa
Marki
Personalizacja
Dopłata SUP
Pokaż więcej

Produkty 1-30 z 267

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę