Facebook Pixel

Papier pakowy do żywności

Papier do żywności

Potrzeby estetyczne wielu Polaków zmieniają się.

Minimalistyczne opakowania na wynos, dają w zasadzie tylko pozytywne efekty. Minimalizm święci triumfy w wielu aspektach naszego życia, także wśród opakowań do żywności.

Jeśli zastanawiacie się gdzie i jakie papiery do żywności kupić, służymy radą. Na rynku dostepnych jest wiele róznych rodzajów papierów pakowych.
W punktach gastronomicznych naturalne i białe papiery spożywcze wykorzystywane są do pakowania dań na wynos. Do dań typu fast food, do wykładania tacek na frytki i innych tłustych potrawy, lokale wykorzystują papier do pakowania w kolorze naturalnym, najczęściej bez krzykliwych nadruków. Papier pergaminowy, półpergamin jest gruby i wytrzymały, ma wysoka odporność na rozrywanie. Dodatkowym atutem jest fakt iż wiekszość papierów do burgera, papierów do kebaba posiada warstwę PE (polietylenu), która stanowi barierę dla tłuszczu i wody.
W branży spożywczej niewiele się zmieniło, dalej używany jest papier do wędlin czy papier do sera. Dzieki papierowi do żywności produkty nie obeschną i pozostaną długo świeże.
Nowe i modne natomiast są jadalne podarki zapakowane w szary lub biały papier. Jadalne prezenty w estetycznych papierowych opakowaniach to hit na każdą okazję.
Papier w roli, papier w arkuszach ma też wiele innych zastosowań, ale to, do czego i jak go użyjemy,  zależy już tylko od naszej wyobraźni.

Możliwość posiadania wszystkiego spowodowała, że powoli doceniamy, że mniej znaczy więcej. Dzisiaj, im bardziej minimalistyczne są opakowania na wynos, tym lepiej.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną naszą ofertą papierów do żywności.

Filtry
Opcje zakupów
Marka
Kolor
Polecamy
Zastosowanie
Średnica
Długość
kształt produktu
Materiał
Szerokość
Seria
Dostawa
brands
Pokaż więcej

Produkty 1-30 z 40

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę