Pojemniki garmażeryjne

Pojemniki garmażeryjne

Dostępne w naszej ofercie pojemniki garmażeryjne są wykonane z materiałów służących do kontaktu z produktami spożywczymi. Są powszechnie użytkowane m.in. w restauracjach, barach, cukierniach, garmażerkach, hurtowniach spożywczych, sklepach i supermarketach, a także targowiskach. W hurtowni Bagstar znajdziesz ich szeroki wybór.

Do czego służy pojemnik garmażeryjny?

Pojemniki te są przeznaczone do pakowania gotowych dań, przystawek, surówek, kotletów, pierogów, krokietów, placków i pozostałych produktów żywnościowych. Transparentne pojemniki garmażeryjne jednorazowe sprawdzą się także w kawiarniach oraz cukierniach do pakowania deserów.

Co wyróżnia nasze pojemniki garmażeryjne?

W naszej ofercie znajdziesz pojemniki garmażeryjne, które są idealnym rozwiązaniem dla firm świadomych potrzeby ochrony środowiska. Taki pojemnik garmażeryjny może być wykonany z materiałów przyjaznych naturze, co sprawia, że jest on doskonałą alternatywą dla tradycyjnych opakowań.

Pojemniki garmażeryjne jednorazowe – poddawane recyklingowi

Po zakończeniu użytkowania, nasze pojemniki można poddać recyklingowi, co dodatkowo przyczynia się do ochrony środowiska i promuje gospodarkę obiegu zamkniętego. Są wytrzymałe, uniwersalne i praktyczne – mają różne zastosowania w gastronomii. Co więcej, można je też bez problemu mrozić.

Sprawdź ofertę i zamów pojemniki garmażeryjne w naszej hurtowni!

Produkty 1-24 z 72

sort-descending
TS Kubek rPET z plombą 0,25l op.400szt pokrywka płaska
Bestseller
SKU:TS8CCR/400/I
Pojemność: 250ml
Wysokość: 60 mm
355,93 zł 289,37 zł
Sztuka 0,72 zł Netto
O-BOX pojemnik okrągły PP 300ml op.100szt. (k/10) TUS300
SKU:TUS300C
Pojemność: 300 ml
Wysokość: 62 mm
21,07 zł 17,13 zł
Sztuka 0,17 zł Netto