Tacki do sushi

Tacki do sushi

Tacki do sushi służą do zapakowania i transportu, a także eleganckiej prezentacji popularnych japońskich przysmaków. Te specjalne pojemniki są niezbędnym elementem wyposażenia w restauracjach, barach sushi oraz w firmach cateringowych, które specjalizują się w kuchni japońskiej. Taca do serwowania sushi jest nowoczesnym rozwiązaniem, które łączy funkcjonalność z troską o środowisko.

Taca na sushi – duży wybór

Tacki są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska. Wykorzystywane są między innymi bambus, tektura, trzcina czy pulpa papierowa – takie tacki do sushi są zarówno estetyczne, jak i ekologiczne.

Taca na sushi tekturowa to rozwiązanie, które wpisuje się w trend zrównoważonego rozwoju. Tektura, z której wykonane są takie tacki, często pochodzi z recyklingu i jest biodegradowalna, co minimalizuje jej wpływ na środowisko.

Taca do serwowania sushi – zastosowanie

Tacki do sushi z praktyczną pokrywką mają zastosowanie zarówno w tradycyjnych japońskich restauracjach, jak i w nowoczesnych lokalach gastronomicznych, a także w usługach cateringowych.

Są one idealne do serwowania różnych typów sushi, w tym nigiri, maki, sashimi, czy uramaki. Taca do sushi zapewnia estetyczny wygląd serwowanego dania, ale także jego świeżość, co jest kluczowe dla gości.

Wybierz tacki do sushi – określ rozmiar i kształt

Nasze tacki na sushi to dobry wybór dla zrównoważonej gastronomii. Są biodegradowalne i występują w kilku rozmiarach – będą idealne do pakowania małych, dużych i średnich zestawów. Mogą też mieć różny kształt – prostokątny, kwadratowy czy okrągły.

Produkty 1-24 z 39

sort-descending
SUSHI K 301 pojemnik 185x130mm, op.50kpl. (k/8) OP-05
SKU:K301PETC
Wysokość: 45 mm
Długość: 185 mm
Szerokość: 130 mm
45,84 zł 37,27 zł
Sztuka 0,75 zł Netto