Sztućce

REUSE - ponowne wykorzystanie. Poznajcie serię sztućców wielorazowego użytku.

Pozwalamy sobie zwrócić Waszą uwagę na zagadnienia związane z szeregiem planowanych nowych regulacji, zbliżających się zmian związanych z wejściem w życie dyrektywy plastikowej SUP i wyłączeniem stosowania m. in. plastikowych sztućców jednorazowych (w tym z PLA). Dbamy o planetę. Sztućce, które prezentujemy są wielorazowe - na każdym ze sztućców jest wyraźne oznaczenie. Oznacza to, że produkt jest do ponownego wykorzystania. Po posiłku można umyć sztućce, nawet w zmywarce - 125 cykli w 65°C! Zachęcamy do ponownego wykorzystania naszych sztućców w domu, w pracy czy na piknikach.


Ostatecznie sztućce wyrzuć do pojemnika “Metale i tworzywa sztuczne”. Recykling to nie moda, to już konieczność.


To w tej chwili najlepsze dostępne rozwiązanie, zgodne z zasadami Gospodarki Obiegu Zamkniętego, gdzie głównym założeniem jest, by produkt z którego korzystamy był gotowy do ponownego wykorzystania bądź recyklingu.


BAGSTAR uznaje zagadnienie prośrodowiskowe za aspekt istotny z punktu widzenia prowadzenia działalności biznesowej. Mamy świadomość i czujemy odpowiedzialność za przyszłe pokolenia, jak również za ludzi, z którymi na co dzień pracujemy i współpracujemy. Wprowadzenie zasad prośrodowiskowych w naszej branży leży w interesie dalszego rozwoju.

Produkty 1-24 z 171

sort-descending
Słomki papierowe śr.12mm dł.20cm Pastel Twisted mix kolor, Bubble Tea, op.200szt. (k/10) TnG, ścięte
Bestseller
SKU:50633
Materiał: Papier
Średnica: 12 mm
Długość: 200 mm
41,82 zł 34,00 zł
Sztuka 0,17 zł Netto
Słomki papierowe śr.8mm dł 23cm w paski op.150 szt. (k/23) MIX PASTEL TnG Twisted Stripes mix""
Bestseller
SKU:50626
Materiał: Papier
Średnica: 8 mm
Długość: 230 mm
16,61 zł 13,50 zł
Sztuka 0,09 zł Netto