Facebook Pixel
Sztućce

REUSE - ponowne wykorzystanie. Poznajcie serię sztućców wielorazowego użytku.

Pozwalamy sobie zwrócić Waszą uwagę na zagadnienia związane z szeregiem planowanych nowych regulacji, zbliżających się zmian związanych z wejściem w życie dyrektywy plastikowej SUP i wyłączeniem stosowania m. in. plastikowych sztućców jednorazowych (w tym z PLA). Dbamy o planetę. Sztućce, które prezentujemy są wielorazowe - na każdym ze sztućców jest wyraźne oznaczenie. Oznacza to, że produkt jest do ponownego wykorzystania. Po posiłku można umyć sztućce, nawet w zmywarce - 125 cykli w 65°C! Zachęcamy do ponownego wykorzystania naszych sztućców w domu, w pracy czy na piknikach.

Ostatecznie sztućce wyrzuć do pojemnika “Metale i tworzywa sztuczne”. Recykling to nie moda, to już konieczność.

To w tej chwili najlepsze dostępne rozwiązanie, zgodne z zasadami Gospodarki Obiegu Zamkniętego, gdzie głównym założeniem jest, by produkt z którego korzystamy był gotowy do ponownego wykorzystania bądź recyklingu.

BAGSTAR uznaje zagadnienie prośrodowiskowe za aspekt istotny z punktu widzenia prowadzenia działalności biznesowej. Mamy świadomość i czujemy odpowiedzialność za przyszłe pokolenia, jak również za ludzi, z którymi na co dzień pracujemy i współpracujemy. Wprowadzenie zasad prośrodowiskowych w naszej branży leży w interesie dalszego rozwoju.

Filtry
Opcje zakupów
Marka
Kolor
Polecamy
Zastosowanie
Średnica
Pojedynczo pakowane
Długość
kształt produktu
liczba komór
Materiał
Szerokość
Wysokość
Seria
Pakowanie
Dostawa
Marki
Personalizacja
Pokaż więcej

Produkty 1-30 z 284

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę