Facebook Pixel
Opakowania na wynos

Pudełko BURGER XL rozkładane 13x13x10cm brązowe, op.100szt. TnG - Pojemniki take-away - Pojemniki obiadowe - Opakowania

Pudełko BURGER XL rozkładane

Opakowania na wynos
Dopłata SUP: Brak
Brands:
Dostawa: paczkomat
SKU: 22416
Personalizacja: Tak
Długość: 130 mm
Szerokość: 130 mm
Wysokość: 100 mm
Materiał: tektura
kształt produktu: kwadratowy
liczba komór: 1
Powleczenie: bez powleczenia
Kolor: brązowy
Seria: profesjonalne rozwiązanie, ekologiczne
Zastosowanie: do ciepłych, do zimnych, street food , kanapki
Marka: Think`n green
Opakowanie [szt.]: 100
GTIN / Kod kreskowy: 5907534701210
Więcej informacji
60,27zł 49,00zł
Sztuka 0,49zł netto
  • Czas realizacji zamówienia z produktem personalizowanym jest wydłużony (3-7 dni) i wymaga 100% wpłaty przed rozpoczęciem produkcji. Zalecamy składanie osobnych zamówień na produkty standardowe oraz na produkty z personalizacją.
  • Drukujemy w CMYK, więc nie ma możliwości użycia koloru białego. Weź to pod uwagę projektując swój nadruk.
  • Informujemy, że druk na gotowych produktach może nie być idealny z powodu nierówności materiału. Jednakże, zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby uzyskać jak najwyższą jego jakość.
W magazynie
Magazyn Ilość Dostawa
Magazyn główny385Natychmiast

   Poradnik

Jak użyć konfiguratora do personalizacji?

Korzystanie z naszego konfiguratora nadruku jest dziecinnie proste. Zapoznaj się z krótką instrukcją jego obsługi. Pamiętaj, że w przypadku pytań, zawsze możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta.

Dania typu street food są dość często zamawianym posiłkiem na wynos. Z oferty lokali gastronomicznych umożliwiających zjedzenie posiłków w domu korzysta coraz więcej klientów. 

Prezentowane pudełko na burgery to efekt dostosowania oferty do rzeczywistości. Wiemy, jak istotne jest dowiezienie dania, które podczas transportu nie straci na chrupkości i intensywności smaku. Wszelkie wysiłki zmierzające do zachowania chrupkości burgera lub frytek staną się bezużyteczne jeśli pudełko na wynos nie posiada odpowiedniej wentylacji. Nasze pudełko na burgera ma odpowiedniej wielkości otwory. Nie są zbyt duże by nie danie nie traciło ciepła, ale jednocześnie nie doprowadzają do zatrzymania pary. Zostało zaprojektowane specjalnie na dania na wynos w celu utrzymania idealnej konsystencji przewożonych produktów. 

Dodatkowo pudełko na burgera można rozłożyć jak talerz, więc klient, który do tej pory konsumował posiłek w punkcie gastronomicznym, przy stoliku, może doświadczać tej przyjemności we własnym domu. 

Pudełko na burgera zostało wykonane z solidnej tektury.  

Nasza oferta produktów ekologicznych, którymi możesz się zainspirować, jest coraz większa i lepsza. Zachęcamy do kontaktu. 

Napisz własną recenzję
Nie możecie Państwo dodać opini o produkcie, ponieważ jeszcze go nie kupiliście.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!