Pudełko frytki rożek mały

loader
Ładuję...
Inne kolory Inne wysokości

Główne parametry

SKU: 252.23
Pojemność: 250 g
Wysokość: 213 mm
Szerokość: 157 mm
Sztuka 0,36 zł netto

W magazynie

Magazyn Ilość Dostawa
Magazyn główny 4.0000 Natychmiast

Zgłoś problem z tym produktem

Jeśli produkt, który kupiłeś, nie spełnia Twoich oczekiwań lub nie może być używany bezpiecznie, opisz sytuację i prześlij zgłoszenie.

Opis / Pudełko FRYTKI ROŻEK mały 250g CZARNY op. 200szt. (k/6)

Pudełka THEPACK® BLACK to wysokiej jakości pudełko cateringowe, które doskonale sprawdzi się w każdej restauracji, cateringu czy piekarni. Wykonane z wytrzymałego papieru zapewnia bezpieczne przechowywanie i transport żywności. Pudełka THEPACK® BLACK to rozwiązanie idealne dla branży gastronomicznej, które łączy funkcjonalność z estetyką. Zamów już teraz i zapewnij swoim klientom najwyższy standard obsługi! Praktyczne, poręczne i wielofunkcyjne - stabilne pudełko rożek. Idealne na frytki, nuggetsy, nachosy, churrossy, jak również na warzywne przekąski. Świetne dla food trucków, barów, pubów, restauracji, wszędzie tam gdzie wydawane są przekąski na wynos. Przystosowane do przechowywania i transportu żywności w temperaturach od -18°C do +70°C. Idealne dla gastronomii i cateringu. Nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Zastosowanie

Opakowanie THEPACK® BLACK z tektury falistej typu nano-micro o wymiarach 15,7 x 26,8 cm to idealne rozwiązanie do serwowania panini, ciast, przekąsek oraz innych dań na wynos. Dzięki eleganckiemu, czarnemu designowi świetnie sprawdzi się w kawiarniach, food truckach oraz lokalach typu premium.

Zalety

  • Zakres temperatur: -18°C do +70°C
  • Wytrzymały materiał: nano-micro tektura falista
  • Pojemność: 250 g
  • Waga jednostkowa: 9,18 g
  • Gramatura: 230 g/m²
  • Opakowanie zbiorcze: 1200 szt. (6 x 200)

Dlaczego warto?

Nowoczesna technologia nano-micro – większa sztywność i izolacja

Czarny, stylowy kolor – estetyczne serwowanie

Odporny na tłuszcz i olej – czystość i komfort użytkowania

Idealny do pieczywa, kanapek, słodkości i przekąsek

Ekologia

FSC® – certyfikowane źródło papieru

REACH – zgodność z unijnymi normami chemicznymi

Brak PFOS i PFOA – bezpieczny dla zdrowia

Biodegradowalny i kompostowalny

Najczęstsze pytania

Jakie dania najlepiej serwować w tym opakowaniu?
Produkt doskonale sprawdza się do panini, wypieków, burgerów i finger food.

Czy opakowanie można używać w lodówce lub zamrażarce?
Tak, zakres temperatur wynosi od -18°C do +70°C.

Czy to opakowanie nadaje się do recyklingu?
Tak, produkt jest w pełni recyklingowalny i biodegradowalny.

Więcej informacji

Opłata SUP: nie dotyczy
Dostawa automat paczkowy: paczkomat, BagBox
Materiał: PAP
Liczba komór: 1
Zastosowanie: Bar/kawiarnia, Do ciepłych, Do zimnych, Frytki, Gastronomia, Na wynos, Party Box, Pudełka fast-food, Przekąski
Kolor: Czarny
Seria: ekskluzywne, markowy produkt, profesjonalne rozwiązanie, Markowy produkt, Profesjonalne rozwiązanie, Ekskluzywne, Premium, THEPACK Black
Opakowanie: 200

Inne kolory

Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Pudełko FRYTKI ROŻEK BRĄZOWE - 100g małe +miejsce na DIP h140/195mm szerokość 165mm op.50szt PAPSTAR "PURE"
SKU:86778
Pojemność: 100 g
Wysokość: 195 mm
Szerokość: 165 mm
23,06 zł 18,75 zł
Sztuka 0,38 zł Netto
Rożek na FRYTKI, NUGGETS brązowy średni +miejsce na DIP h170/235mm szerość 190mm op.50szt PAPSTAR "PURE"
SKU:86779
Długość: 170 mm
Szerokość: 190 mm
24,42 zł 19,85 zł

Inne rozmiary

Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Pudełko FRYTKI ROŻEK mały 100g CZARNY op. 200szt. (k/8)
SKU:252.22
Pojemność: 100 g
Wysokość: 217 mm
Szerokość: 128 mm
62,24 zł 50,60 zł
Sztuka 0,25 zł Netto
loader
Ładuję...