loader
Ładuję...
Alternatywy Inne pojemności

Główne parametry

Brand:
SKU: 252.18
Pojemność: 960 ml
Wysokość: 52 mm
Długość: 106 mm
Szerokość: 72 mm
Dostawa: paczkomat BagBox
Sztuka 0,31 zł netto

W magazynie

Magazyn Ilość Dostawa
Magazyn główny 8.0000 Natychmiast

Zgłoś problem z tym produktem

Jeśli produkt, który kupiłeś, nie spełnia Twoich oczekiwań lub nie może być używany bezpiecznie, opisz sytuację i prześlij zgłoszenie.

Opis / Tacka czarna 960ml 10,6x7,2x5,2cm op.200szt. (k/6) THEPACK

Czarna tacka z serii THEPACK BLACK to nowoczesne i ekologiczne opakowanie wykonane z tektury nano-mikrofali. Dzięki innowacyjnej technologii jest wyjątkowo lekkie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe. Struktura nano-mikro zwiększa sztywność, pozwala na redukcję ilości użytego papieru i skutecznie utrzymuje temperaturę przechowywanej żywności przez dłuższy czas. Powierzchnia tacki jest odporna na działanie tłuszczów i wilgoci, co sprawia, że idealnie nadaje się do serwowania zarówno ciepłych, jak i zimnych dań. To doskonały wybór dla gastronomii, cateringu oraz lokali oferujących jedzenie na wynos.

Zastosowanie

Tacka cateringowa THEPACK® BLACK wykonana z tektury falistej nano-mikro to nowoczesne i trwałe rozwiązanie dla gastronomii. Doskonale nadaje się do serwowania i pakowania wypieków, ciast, przekąsek oraz dań na wynos. Dzięki izolacyjnym właściwościom materiału skutecznie utrzymuje temperaturę potraw w zakresie od -18°C do +70°C, zapewniając ich świeżość podczas transportu.

Zalety

  • Wytrzymała tektura nano-mikro – sztywna i odporna na wilgoć
  • Stylowy czarny kolor – atrakcyjna prezentacja potraw
  • Idealna do ciast, kanapek i przekąsek – uniwersalne zastosowanie
  • Zakres temperatur: od -18°C do +70°C – bezpieczne przechowywanie żywności
  • Produkt jednorazowego użytku – nie nadaje się do piekarnika

Dlaczego warto?

  • Nowoczesna technologia nano-mikro – lżejsze, sztywniejsze, bardziej izolacyjne
  • Odporność na tłuszcz i olej – bezpieczne serwowanie potraw
  • Ekonomiczne pakowanie – 1000 sztuk w kartonie (10 opakowań po 100 szt.)
  • Estetyczny wygląd – idealny dla restauracji i firm cateringowych

Ekologia

Tacki THEPACK®biodegradowalne, nadają się do recyklingu oraz zostały wyprodukowane z użyciem tuszy kompostowalnych. Posiadają certyfikaty FSC, REACH i są zatwierdzone do kontaktu z żywnością. To idealny wybór dla firm, które chcą ograniczać wpływ na środowisko naturalne.

Najczęstsze pytania

Do czego najlepiej nadają się te tacki?
Świetnie sprawdzają się do serwowania wypieków, przekąsek, kanapek oraz innych dań na wynos.

Czy tacki można używać w piekarniku lub mikrofali?
Nie – tacki nie są przeznaczone do podgrzewania ani pieczenia.

Opłata SUP: nie dotyczy
Dostawa automat paczkowy: paczkomat, BagBox
Kształt produktu: prostokątny
Materiał: PAP
Zastosowanie: Bar/kawiarnia, Cukiernia, Do ciepłych, Do zimnych, Frytki, Gastronomia, Kebab/burger, Kurczak, Na wynos, Party Box, Piekarnia, Pizza, Pudełka fast-food, Przekąski, Przyjęcia
Kolor: Czarny
Seria: biodegradowalne, ekologiczne, ekskluzywne, kompostowalne, markowy produkt, profesjonalne rozwiązanie, recykling, Party Box, Markowy produkt, Profesjonalne rozwiązanie, Recykling, Ekologiczne, Biodegradowalne, Kompostowalne, Ekskluzywne, Premium, THEPACK Black
Opakowanie: 200

Garcia de Pou.

Ctra. Navata a Ordis, S/N Pol. Ind. La Fábrica

E-17772 Ordis

Hiszpania

Tel.: (0034) 972507250

Mail: [email protected]

Inne rozmiary

Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Tacka czarna 480ml 10x6,2x4,8cm op.200szt. (k/9) THEPACK
SKU:252.17
Pojemność: 480 ml
Wysokość: 48 mm
Długość: 100 mm
Szerokość: 62 mm
68,77 zł 55,91 zł
Sztuka 0,28 zł Netto