Facebook Pixel
Torby foliowe

Torebki PPZ 16x25 z taśmą klejącą op. 200 sztuk - Wszystkie opakowania - Opakowania

Torebki z taśmą PPZ

Torby foliowe
Dostawa: paczkomat
SKU: 130511
Długość: 250 mm
Szerokość: 160 mm
Kolor: przeźroczysty
Zastosowanie: do zamrażania, branża spożywcza, targowisko/rynek, sklep wielobranżowy, gospodarstwo domowe, przemysłowe, do produktów sypkich
Marka: Think`n pack
Opakowanie [szt.]: 200
GTIN / Kod kreskowy: 5907534705102
Więcej informacji
29,27zł 23,80zł
Sztuka 0,12zł netto
W magazynie
Magazyn Ilość Dostawa
Magazyn główny91Natychmiast

Torebki PPZ z taśmą klejącą umożliwiającą wielokrotne zamykanie torebki, wykonane z odmiany folii PP, CPP* tzw. folii kwiatowej, szeleszczącej.

Foliowe worki to świetna propozycja dla wymagających, dzięki której doskonale zabezpieczysz znajdującą się w ich wnętrzu zawartość

Prezentowane w naszym sklepie woreczki mogą przydać się nie tylko w biurze czy domu ale również z powodzeniem mogą być wykorzystywane w sklepie.
Praktyczne opakowanie foliowe z taśmą to świetna propozycja, dzięki której doskonale zabezpieczysz znajdującą się w ich wnętrzu zawartość.

Nasze torebki  z taśmą wykonane są z wysokiej jakości foli,odznaczają się bardzo dobrą trwałością a znajdująca się w woreczkach taśma zapewnia im doskonałą szczelność.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą toreb foliowych oferowanych przez naszą hurtownię.

 

*Folia CPP – wytwarzana metodą cast. Dzięki temu zyskuje większą odporność mechaniczną i elastyczność przy jednoczesnym zachowaniu transparentności. Często stosowana do pakowania produktów o większych wymiarach. Folia CPP nie nadaje się do pakowania ciężkich towarów.

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Torebki PPZ 16x25 z taśmą klejącą op. 200 sztuk

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!