PLA SUP kopp

loader
Laddar...
Other color Other pojemnosc_conf

Main parameters

Brand:
SKU: R500-GT-GR
Kapacitet: 400 ml
Diameter: 96 mm
Beläggning: Utan beläggning
Material: PLA
Delivery: paketautomat BagBox
Piece 2,19 kr net

I lager

Warehouse Antal Frakt
Main storehouse 188.0000 Immediately

Report a product problem

If the product you purchased does not meet your expectations or cannot be used safely, describe the situation and submit a report.

Beskrivning / PLA-muggar fi 96mm 400ml Green Tree op.50st, biologiskt nedbrytbara, 16oz (k/20) SUP

Zastosowanie

Przezroczysty kubek o pojemności 400 ml wykonany z PLA to doskonałe rozwiązanie do serwowania zimnych napojów w punktach gastronomicznych, które stawiają na surowce odnawialne. Jest idealny do podawania mrożonej kawy (frappe, iced latte), świeżo wyciskanych soków, lemoniady, koktajli owocowych, smoothies czy piwa. Charakterystyczny nadruk Green Tree (Zielone Drzewo) stanowi jasny komunikat dla klienta o naturalnym pochodzeniu opakowania.

Dane techniczne

  • Pojemność: 400 ml
  • Średnica górna: 96 mm
  • Średnica dolna: 60 mm
  • Wysokość: 130 mm
  • Materiał: PLA (polilaktyd - skrobia kukurydziana)
  • Odporność termiczna: do +40°C (wyłącznie napoje zimne)
  • Wzór: Standardowy nadruk Green Tree
  • Ilość w opakowaniu: 50 sztuk

Dlaczego warto?

  • Transparentność: Krystaliczna przejrzystość materiału PLA sprawia, że zawartość kubka prezentuje się niezwykle apetycznie, co jest kluczowe przy kolorowych napojach.
  • Spójny przekaz: Grafika z motywem roślinnym buduje wizerunek marki dbającej o środowisko i edukuje konsumentów.
  • Komfort użytkowania: Kubek jest sztywny i stabilny, zapewniając wygodę podczas picia.
  • Bezpieczeństwo: Produkt jest wolny od substancji ropopochodnych i bezpieczny w kontakcie z żywnością.

Ekologia

Kubek wykonany jest w 100% z PLA, czyli biopolimeru pozyskiwanego z mączki kukurydzianej. Jest to materiał w pełni biodegradowalny i kompostowalny w warunkach przemysłowych. Wybierając ten produkt, korzystasz z zasobów odnawialnych i wspierasz gospodarkę o obiegu zamkniętym, rezygnując z tradycyjnych tworzyw sztucznych.

Najczęstsze pytania

Czy w tym kubku można podać ciepłą herbatę?
Nie, kubki z PLA są wrażliwe na wysokie temperatury (powyżej 40°C) i mogą ulec deformacji. Są przeznaczone wyłącznie do napojów zimnych i letnich.

Czy wieczko jest dołączone do zestawu?
Nie, oferta dotyczy samych kubków. Pasujące wieczka płaskie lub wypukłe (kopułkowe) o średnicy 96 mm należy zamówić osobno.

Gdzie należy wyrzucić zużyty kubek?
Produkt jest kompostowalny, dlatego powinien trafić do pojemnika na odpady BIO (brązowego) lub do odpadów zmieszanych, gdzie ulegnie rozkładowi szybciej niż plastik.

SUP-avgift: 0.20
Höjd: 130 mm
Förpackning: 50
Användning: Bar/kafé, Catering, För kyla, Servering, Engångskostnad, Att ta med sig, Drycker
Färg: Transparent
Antal lager: Enkelt lager
gtin13: 5056156913812
Leverans med paketmaskin: paketautomat, BagBox

Brouwers Logistics

Rietveldenkade 13

5222 AJ 's-Hertogenbosch

The Netherlands

tel. +31736422840

[email protected]

People Also Searched For

  • kubek pla
  • kubek na mrożoną kawę
  • kubek biodegradowalny
  • kubek 400ml
  • kubek green tree
  • kubek kompostowalny
  • kubek na smoothie

Other sizes

Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Palmblad PURE rund tallrik, diam.230xh.25mm op. 25 st
SKU:85503
Material: Palmblad
Diameter: 230 mm
150,61 kr 122,45 kr
Unit 4,90 kr -Exkl. Moms
PLA-muggar fi 96mm 200ml Green Tree biologiskt nedbrytbara, SUP op. 50 st.
SKU:R300-GT-GR
Kapacitet: 200 ml
Diameter: 96 mm
Beläggning: Utan beläggning
Material: PLA
93,30 kr 75,85 kr
Unit 1,52 kr -Exkl. Moms
PLA-muggar fi 96mm 300ml Green Tree op.50st, biologiskt nedbrytbara, 12oz (k/20) SUP
SKU:R360-GT-GR
Kapacitet: 300 ml
Diameter: 96 mm
Beläggning: Utan beläggning
Material: PLA
109,81 kr 89,28 kr
Unit 1,79 kr -Exkl. Moms