Facebook Pixel
Pojemniki do zgrzewu

DUNI pojemnik Baseline 1/4 GN op.376szt 260x158x70mm , czarny, niedzielony - Pojemniki prostokątne - Pojemniki do zgrzewu - Opakowania

Pojemnik obiadowy do zgrzewu

Pojemniki do zgrzewu
Dopłata SUP: + 0.25 pln
Brands:
SKU: 178358
Personalizacja: Nie
Długość: 260 mm
Szerokość: 158 mm
Wysokość: 70 mm
Materiał: PP
kształt produktu: prostokątny
liczba komór: 1
Kolor: czarny
Seria: markowy produkt, profesjonalne rozwiązanie
Zastosowanie: do ciepłych, do zgrzewu, dania gotowe, na wynos, gastronomia, catering
Marka: Duni
Opakowanie [szt.]: 376
GTIN / Kod kreskowy: 0107321031783582
Więcej informacji
403,86zł 328,34zł
Sztuka 0,87zł netto
W magazynie
Magazyn Ilość Dostawa
Magazyn główny2Natychmiast

Pojemnik obiadowy Baseline.

Oferowane przez nas pojemniki do zgrzewu wytrzymują szeroki zakres temperatur i są niezbędnym elementem w gastronomii, cateringach, w barach fast food, kawiarniach. Największą zaletą pojemników niedzielonych, jednodzielnych jest to że cały posiłek można szczelnie zamknąć i przetransportować. Temperatura zgrzewu: -20°C do +120°C.  Pojemnik został wykonany z materiału PP (polipropylen), który wyróżnia się niską szkodliwością na środowisko – surowiec nadaje się do recyklingu. 

Oferowane pojemniki są sztywne, posiadają szeroki rant do zgrzewu zapewniający szczelne zamknięcie. Pojemnik posiada wzmocnione rogi, nadaje się do użytku w mikrofalówce. Pojemnik został wykonany z materiału PP (polipropylen), który wyróżnia się niską szkodliwością na środowisko – surowiec nadaje się do recyklingu. 

W naszej hurtowni jednorazowych opakowań oferujemy różnej wielkości opakowania obiadowe, pojemniki obiadowe z przegródkam, menuboxy oraz wiele innych.

Kupisz u nas pojemniki obiadowe mi. in. trójdzielne, dwudzielne oraz jednodzielne. Pojemniki obiadowe na wynos są w kolorze przezroczystym, białym i czarnym. W dobie pandemii COVID-19 dania na wynos w pojemnikach obiadowych, cieszą się ogromną popularnością.

Skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia warunków współpracy i zakupu najbardziej pasującego do Twojego charakteru biznesu pojemnika obiadowego. Do każdego pojemnika na obiad dobierzemy pokrywkę, zgrzewarkę lub folię wieczkową.

Pojemniki obiadowe z PP, r-PET, PET, PS, OPS, XPP (EPP) nie będą objęte zakazem dyrektywy plastikowej i można ich będzie dalej używać.

 

Napisz własną recenzję
Nie możecie Państwo dodać opini o produkcie, ponieważ jeszcze go nie kupiliście.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!