Pojemniki do zgrzewu

Pojemniki do zgrzewu

Cateringowe pojemniki do zgrzewu i opakowania do obiadu dietetycznego są przeznaczone do pakowania dań obiadowych i diet pudełkowych. Dzięki pojemnikom do zgrzewarki będziesz mógł w bezpieczny sposób przetransportować wszystkie posiłki, takie jak danie obiadowe, zupy, sałatki czy sosy.

Pojemniki do zgrzewu służą do solidnego pakowania produktów za pomocą procesu zgrzewania.

Pojemniki do zgrzewu dla firmy cateringowej

Firma cateringowa musi pracować wydajnie. Dlatego wybór odpowiednich pojemników do zgrzewarki jest bardzo ważny. Pojemniki obiadowe do zgrzewarki ułatwią zapakowanie potraw i zapewnią bardzo mocny, solidny zgrzew.

Pojemniki gastronomiczne do zgrzewarki zapewniają ochronę pakowanego produktu przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć czy zanieczyszczenia, a także mogą przedłużać jego trwałość i świeżość.

Pojemniki do zgrzewu. Szeroki wybór

W naszej ofercie znajdziecie pojemniki do zgrzewarki wykonane z polipropylenu (PP) oraz z trzciny cukrowej, które dzięki odporności na temperaturę umożliwią odgrzewanie dań obiadowych w mikrofalówce.

Mamy w ofercie pojemniki obiadowe z tworzywa PP oraz trzciny cukrowej do zgrzewu niedzielone, dwudzielne, trójdzielne w kolorze przezroczystym, białym, czarnym. Do każdego opakowania do zgrzewu możemy zaproponować zgrzewarkę oraz folię. Szeroka gama produktów pozwoli każdemu znaleźć odpowiednie akcesoria dla siebie.