Facebook Pixel
Pojemniki do zgrzewu

T B 227/178/1 H4 GW pojemnik do zgrzewu, gładki TnP wzmocnione rogi, op. 50 sztuk - Pojemniki standard - Pojemniki do zgrzewu - Opakowania

Pojemnik obiadowy do zgrzewu

Pojemniki do zgrzewu
brands:
Dostawa: paczkomat
SKU: 227340
Długość: 227 mm
Szerokość: 178 mm
Wysokość: 40 mm
Materiał: PP
kształt produktu: prostokątny
liczba komór: 1
Kolor: czarny
Zastosowanie: do ciepłych, do zgrzewu, do kuchenki mikrofalowej, dania gotowe, na wynos, gastronomia, catering
Marka: Think`n pack
Opakowanie [szt.]: 50
GTIN / Kod kreskowy: 5907534702712
Więcej informacji
27,68zł 22,50zł
Sztuka 0,45zł netto
W magazynie
Magazyn Ilość Dostawa
Magazyn główny3210Natychmiast

Oferowane przez nas pojemniki do zgrzewu, pojemniki obiadowe wytrzymują szeroki zakres temperatur i są niezbędnym elementem w gastronomii, cateringach, w barach fast food, kawiarniach.  Temperatura zgrzewu: 145-175°C. Oferowane pojemniki są sztywne, posiadają szeroki rant do zgrzewu zapewniający szczelne zamknięcie. Pojemnik został wykonany z materiału PP (polipropylen), który wyróżnia się niską szkodliwością na środowisko – surowiec nadaje się do recyklingu. 

W naszej hurtowni opakowań jednorazowych oferujemy różnej wielkości opakowania obiadowe, pojemniki obiadowe z przegródkami, menuboxy i wiele innych.

Kupisz u nas pojemniki obiadowe mi. in. trójdzielne, dwudzielne oraz jednodzielne. Pojemniki obiadowe na wynos są w kolorze przezroczystym, białym i czarnym. W dobie pandemii COVID-19 dania na wynos w pojemnikach obiadowych, cieszą się niezwykłą popularnością.

Skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia warunków współpracy i zakupu najbardziej pasującego do Twojego charakteru biznesu pojemnika obiadowego. Do każdego pojemnika na obiad dobierzemy pokrywkę, zgrzewarkę lub folię wieczkową.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:T B 227/178/1 H4 GW pojemnik do zgrzewu, gładki TnP wzmocnione rogi, op. 50 sztuk

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!