Pojemniki izotermiczne

Pojemniki termoizolacyjne

Pojemnik termoizolacyjny pomaga zapakowanym w niego produktom utrzymać stałą temperaturę. Jest przydatny w transporcie żywności. Służy do przechowywania zarówno gorących, jak i zimnych produktów, zapewniając izolację termiczną od zewnętrznego otoczenia.

Pojemniki cateringowe z funkcją termoizolacji

Ma zastosowanie przede wszystkim w gastronomii i cateringu, gdzie konieczne jest zachowanie odpowiedniej temperatury potraw w celu utrzymania ich świeżości i jakości. Dzięki temu, dania docierają do odbiorców w idealnym stanie, co jest niezwykle ważne nie tylko dla zachowania walorów smakowych, ale także dla bezpieczeństwa żywnościowego.

Pojemniki te są często produkowane z materiałów takich jak papier (tektura), polietylen czy polistyren ekspandowany (EPS), które dzięki swoim właściwościom izolacyjnym skutecznie ograniczają wymianę ciepła z otoczeniem. Pojemnik termoizolacyjny zapewnia dobrą izolację termiczną i wytrzymałość.

Wykonane z takich materiałów opakowania mogą być poddawane recyklingowi. Dzięki takim rozwiązaniom można zadbać o środowisko i zmniejszyć liczbę odpadów.

Hendi – pojemnik termoizolacyjny

Hendi jest jednym z producentów pojemników termoizolacyjnych. Produkty tej firmy są znane z wysokiej jakości wykonania, trwałości oraz efektywności termicznej. Trwałość i wysoka jakość to synonimy Hendi – pojemnik termoizolacyjny tego producenta ułatwi przechowanie i transport wybranych produktów spożywczych.

Szeroka oferta pojemników termoizolacyjnych pozwala dopasować je do potrzeb i wymagań kulinarnych. Sprawdź naszą ofertę i złóż zamówienie na wybrane pojemniki cateringowe!

5 elementów

sort-descending
Pojemniki izotermiczne do lodów 1000ml  BRĄZOWE kompostowalne op.10szt (k/12) komplet z wieczkiem
Okazja
SKU:071202
Długość: 232 mm
Szerokość: 135 mm
Wysokość: 84 mm
105,68 zł 85,92 zł
Sztuka 8,59 zł Netto