Pojemniki i opakowania cukiernicze

Pojemniki i pudełka cukiernicze

Jeśli zastanawialiście się, gdzie kupić opakowania cukiernicze, to trafiliście w odpowiednie miejsce. Proponujemy m.in. pojemniki na pieczywo cukiernicze – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Bagstar – hurtownia opakowań cukierniczych

Jesteśmy hurtownią opakowań jednorazowych, a także hurtownią opakowań cukierniczych. Nasze pojemniki cukiernicze mają różne kształty i wielkości. Dużym zainteresowaniem cieszą się plastikowe pojemniki cukiernicze zamykane oraz papierowe pudełka cukiernicze.

Opakowania cukiernicze – hurtownia

Hurtownia opakowań cukierniczych to najlepszy wybór, jeśli szukasz pudełek czy pojemników na różne desery. Dostępne są u nas formy papierowe, pudełka cateringowe, pojemniki cukiernicze zamykane – opakowania cukiernicze w różnym rozmiarze i wykonane z różnych materiałów.

Opakowania cukiernicze – praktyczny wybór

Opakowania plastikowe na ciasto sprawdzą się w ekspozycji, a sztywne tworzywo zapewnia bezpieczny transport. Praktyczne opakowania cukiernicze kartonowe są przeznaczone do różnego rodzaju ciast, ciastek i deserów. Takie opakowania cukiernicze są idealne dla branży piekarniczej i cukierniczej. Dodatkowo proponujemy papier do pieczenia, różnej wielkości miseczki, papilotki, okrągłe kubki, tace transportowe i inne akcesoria.

Opakowania na babeczki i muffiny mają atrakcyjny wygląd i na pewno ucieszą obdarowaną osobę. Jednoczęściowe, bardzo wygodne w użyciu, a jednocześnie eleganckie pudełka na torty, babeczki, torciki i ciasta swoje zastosowanie znajdą na weselach, chrzcinach oraz komuniach.