Pudełka na torty

Pudełka na torty

Bagstar oferuje duży wybór opakowań cukierniczych – m.in. pudełka na torty. Mogą być białe, beżowe lub kolorowe – wybierz odpowiednie do okazji. Inny pojemnik na tort sprawdzi się na urodziny dziecka, inny na rocznicę ślubu lub uroczystość firmową. Pudełka na torty są niezbędne w cukierni, kawiarni czy restauracji, a także dla każdego, kto piecze i sprzedaje torty.

Nasza oferta skierowana jest też do osób, które chcą zabrać ciasto na specjalną okazję, upiec samodzielnie tort i podarować go jako prezent lub profesjonalnie prezentować swoje wypieki.

Pojemnik na tort – duży wybór

Proponujemy szeroki wybór pudełek cukierniczych – można znaleźć pojemnik o odpowiednim kształcie i wymiarach. Nasze pudełka na torty czy spody do tarty są wykonane z ekologicznych materiałów – jak papier, tektura, R-PET.

Nadają się do recyklingu, co wpisuje się w trendy proekologiczne. Mogą być z pokrywką, czapą tortową, oknem do podejrzenia zawartości, z rączką, z uszami czy z napisem.

Pudełko na tort – odpowiednia ochrona i prezentacja

Dobry pojemnik na tort musi być solidny i estetyczny, gdyż powinien zapewnić deserowi trwałość i odpowiednią prezentację. Jest praktycznym i eleganckim rozwiązaniem do przechowywania, transportowania oraz prezentowania słodkich wypieków.

Konstrukcja pojemników zapewnia nie tylko ochronę dla delikatnych ciast i tortów przed zewnętrznymi czynnikami, ale również ułatwia ich bezpieczny transport. Pudełka te muszą zapewnić stabilność i wytrzymałość niezbędne do utrzymania kształtu i dekoracji tortu.

Pojemniki na torty w Bagstar – higieniczne i bezpieczne

Nasze pudełka cukiernicze są wykonane z materiałów, które są bezpieczne dla żywności. Chronią tort przed zanieczyszczeniami i utrzymują jego świeżość oraz atrakcyjny wygląd. Pojemniki mogą też mieć przezroczyste okienko na górze lub z boku, co pozwala na prezentację tortu bez konieczności otwierania pudełka.

Produkty 1-24 z 31

sort-descending
Pudełko na tort z rączką 32x32x30cm biało-brązowe, op.10szt., wysokie, TnP
customization
Bestseller
SKU:22967
Wysokość: 300 mm
Długość: 320 mm
Szerokość: 320 mm
77,90 zł 63,33 zł
Sztuka 6,33 zł Netto
Pudełko na tort z rączką 26x26x30cm biało-brązowe, op.10szt., wysokie, TnP
customization
SKU:22966
Wysokość: 300 mm
Długość: 260 mm