Facebook Pixel
Pojemniki do zgrzewu

T B 227/178/2C H5 GW poj.zgrzew op.50szt wysokość 5cm czarny, dwudzielny COLT, gładki TnP - wzmocnione rogi (k/8) - Pojemniki standard - Pojemniki do zgrzewu - Opakowania

Pojemnik do zgrzewu

Pojemniki do zgrzewu
brands:
Dostawa: paczkomat
SKU: 227352
Długość: 227 mm
Szerokość: 178 mm
Wysokość: 50 mm
Pojemność: 940/230 ml
Materiał: PP
kształt produktu: prostokątny
liczba komór: 2
Kolor: czarny
Seria: tanie rozwiązania, profesjonalne rozwiązanie
Zastosowanie: do ciepłych, do zgrzewu, do kuchenki mikrofalowej, dania gotowe, na wynos, street food , makarony, ryże, sałatki, surówki, gastronomia, catering
Marka: Think`n pack
Opakowanie [szt.]: 50
GTIN / Kod kreskowy: 5907534702699
Więcej informacji
30,14zł 24,50zł
Sztuka 0,49zł netto
W magazynie
Magazyn Ilość Dostawa
Magazyn główny2415Natychmiast

Oferowane przez nas pojemniki do zgrzewu, pojemniki obiadowe wytrzymują szeroki zakres temperatur i są niezbędnym elementem w gastronomii, cateringach, w barach fast food, kawiarniach. Największą zaletą pojemników dwudzielnych jest to że cały posiłek składający się z dwóch oddzielnych potraw, można szczelnie zamknąć i przetransportować. Temperatura zgrzewu: 145-175°C. Oferowane pojemniki są sztywne, posiadają szeroki rant do zgrzewu zapewniający szczelne zamknięcie. Pojemnik został wykonany z materiału PP (polipropylen), który wyróżnia się niską szkodliwością na środowisko – surowiec nadaje się do recyklingu.

W naszej hurtowni opakowań jednorazowych oferujemy różnej wielkości opakowania obiadowe, pojemniki obiadowe z przegródkami, menuboxy i wiele innych.

Kupisz u nas pojemniki obiadowe mi. in. trójdzielne, dwudzielne oraz jednodzielne. Pojemniki obiadowe na wynos są w kolorze przezroczystym, białym i czarnym. W dobie pandemii COVID-19 dania na wynos w pojemnikach obiadowych, cieszą się niezwykłą popularnością.

Skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia warunków współpracy i zakupu najbardziej pasującego do Twojego charakteru biznesu pojemnika obiadowego. Do każdego pojemnika na obiad dobierzemy pokrywkę, zgrzewarkę lub folię wieczkową.

Pojemniki obiadowe z PP, r-PET, PET, PS, OPS, XPP (EPP) nie będą objęte zakazem dyrektywy plastikowej i można ich będzie dalej używać.

 

pojemność całkowita: 270 + 1030 ml
pojemność użytkowa: 230 + 940 ml.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:T B 227/178/2C H5 GW poj.zgrzew op.50szt wysokość 5cm czarny, dwudzielny COLT, gładki TnP - wzmocnione rogi (k/8)

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!