Facebook Pixel
Nowości

T T 227/178/3 H4 GWP poj.zgrzew op.50szt wysokość 4cm szroniony, trójdzielny, gładki TnP (k/8) WIELORAZOWE - Pojemniki standard - Pojemniki do zgrzewu - Opakowania

Wielorazowy pojemnik do zgrzewu z odrywaną komorą

Nowości
Dopłata SUP: Brak
Brands:
Dostawa: paczkomat
SKU: 227547
Personalizacja: Nie
Długość: 227 mm
Szerokość: 178 mm
Wysokość: 40 mm
Pojemność: 900 ml
Materiał: PP
kształt produktu: prostokątny
liczba komór: 3
Powleczenie: bez powleczenia
Kolor: przeźroczysty
Seria: tanie rozwiązania, profesjonalne rozwiązanie, ekologiczne, wielokrotnego użytku
Zastosowanie: do ciepłych, do zgrzewu, do kuchenki mikrofalowej, dania gotowe, na wynos, street food , makarony, ryże, sałatki, surówki, branża spożywcza, gastronomia, catering
Marka: Think`n pack
Opakowanie [szt.]: 50
GTIN / Kod kreskowy: 5907534708110
Więcej informacji
23,99zł 19,50zł
Sztuka 0,39zł netto
W magazynie
Magazyn Ilość Dostawa
Magazyn główny3Natychmiast

Pojemnik trójkomorowy bezbarwny, jednorazowy to praktyczne opakowanie, które umożliwia przechowywanie trzech różnych produktów jednocześnie, zapewniając pełną przejrzystość i ułatwiając identyfikację zawartości. Jest szczególnie użyteczny w branży gastronomicznej i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wygodne pakowanie i transport produktów spożywczych.

Pojemnik został wykonany z materiału PP (polipropylen), który wyróżnia się niską szkodliwością na środowisko – surowiec nadaje się do recyklingu.

Pojemnik jest wielokrotnego użytku, wobec tego nie stosuje się zapisów Dyrektywy SUP - nie pobieramy opłat za pojemnik.

pojemność użytkowa: 900ml (200+260+440)
pojemność całkowita: 1030ml (220+310+500)
kolor: bezbarwny szroniony

  • Opinia funkcjonująca wśród recyklerów jest taka, że pojemniki w kolorach jasnych, to surowiec mocno pożądany! Recyklerzy poszukują odpadów jasnych, białych, transparentnych, gdyż te łatwo jest przebarwić na oczekiwane przez przetwórców kolory.
  • Zmiany w zwyczajach konsumentów sprawiły, że eco-design opakowań stał się jednym z najważniejszych trendów ostatnich miesięcy. Eco-design opakowań musi obejmować nie tylko etapy produkcji, ale także to, co dzieje się po zakończeniu cyklu życia produktu.
  • Temat barwienia tworzyw sztucznych to bardzo istotny element dyskusji nad eco-designem produktów oraz ich ponownym wykorzystaniem.
  • Wytyczne dla eko-projektowania w zakresie rezygnacji z czarnego pigmentowania tworzyw sztucznych (pierwotnych) niebawem znajdą się w unijnym rozporządzeniu ESPR dotyczącym eco-design’u.
Napisz własną recenzję
Nie możecie Państwo dodać opini o produkcie, ponieważ jeszcze go nie kupiliście.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!