Pojemniki obiadowe

Pojemniki obiadowe

Oferowane przez nas pojemniki obiadowe wytrzymują szeroki zakres temperatur i są niezbędnym elementem w gastronomii, cateringach, w barach fast food i kawiarniach. Największą przewagą pojemników obiadowych z trzciny cukrowej nad ich plastikowymi odpowiednikami jest to, że są w 100% kompostowalne.

Pojemniki plastikowe na żywność jednorazowe mogą być wykonane z różnych rodzajów tworzyw sztucznych, takich jak polietylen (PE), polipropylen (PP) czy PET (politereftalan etylenu). Każdy z tych materiałów ma swoje właściwości i zastosowania, np. PET jest często używany do produkcji butelek na napoje, natomiast PP jest popularny w przypadku pojemników na gorące posiłki, ponieważ dobrze znosi wysokie temperatury.

Praktyczne pojemniki na obiad

Biodegradowalne pojemniki na żywność są często wykonane z materiałów pochodzenia roślinnego, jak m.in. trzcina cukrowa lub inne surowce roślinne. Materiały te mogą się rozkładać w odpowiednich warunkach kompostowania.

Jednorazowe plastikowe pojemniki na żywność

Pojemniki plastikowe na żywność jednorazowe mają szereg zalet, które sprawiają, że są popularne w wielu zastosowaniach, zarówno w domach, jak i w gastronomii.

Pojemniki obiadowe są solidne i zapewniają bezpieczne przechowywanie żywności, zmniejszając ryzyko kontaminacji. Pozwalają na łatwe pakowanie, przechowywanie i transportowanie jedzenia. Poza tym jednorazowe plastikowe pojemniki na żywność są lekkie i łatwo się je przenosi.

Pojemniki plastikowe na żywność jednorazowe – praktyczne i uniwersalne

Jednorazowe plastikowe pojemniki na żywność nadają się do przechowywania różnego rodzaju żywności, od suchych produktów po gorące potrawy i zimne przekąski. Dzięki przezroczystym ściankom łatwo zobaczyć zawartość bez potrzeby otwierania pojemnika.

Pojemniki obiadowe – szeroki wybór

W naszej hurtowni jednorazowych opakowań oferujemy różnej wielkości opakowania obiadowe, pojemniki z przegródkami oraz menuboxy.

Kupisz u nas pojemniki obiadowe m.in. trójdzielne, dwudzielne oraz jednodzielne. Pojemniki obiadowe na wynos są w kolorze przezroczystym, białym i czarnym.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia warunków współpracy i zakupu najbardziej pasującego do Twojego charakteru biznesu pojemnika obiadowego. Do każdego opakowania dobierzemy pokrywkę, zgrzewarkę oraz folię.