Facebook Pixel
Pojemniki do zgrzewu

T B 227/178/1 H3 GW pojemnik do zgrzewu, gładki TnP - wzmocnione rogi, op. 50 sztuk - Pojemniki standard - Pojemniki do zgrzewu - Opakowania

Pojemnik obiadowy do zgrzewu

Pojemniki do zgrzewu
brands:
Dostawa: paczkomat
SKU: 227330
Długość: 227 mm
Szerokość: 178 mm
Wysokość: 30 mm
Pojemność: 900 ml
Materiał: PP
kształt produktu: prostokątny
liczba komór: 1
Kolor: czarny
Zastosowanie: do ciepłych, do zgrzewu, do kuchenki mikrofalowej, dania gotowe, na wynos, gastronomia, catering
Marka: Think`n pack
Opakowanie [szt.]: 50
GTIN / Kod kreskowy: 5907534702774
Więcej informacji
23,37zł 19,00zł

Najniższa cena z 30 dni: Netto 19,00zł

Sztuka 0,38zł netto
W magazynie
Magazyn Ilość Dostawa
Magazyn główny1169Natychmiast

Oferowane przez nas pojemniki do zgrzewu, obiadowe wytrzymują szeroki zakres temperatur i są niezbędnym elementem w gastronomii, cateringach, w barach fast food, kawiarniach. Największą zaletą pojemników niedzielonych, jednodzielnych jest to że cały posiłek można szczelnie zamknąć i przetransportować. Temperatura zgrzewu: 145-175°C.

Oferowane pojemniki są sztywne, posiadają szeroki rant do zgrzewu zapewniający szczelne zamknięcie. Pojemnik posiada wzmocnione rogi, nadaje się do użytku w mikrofalówce.

Pojemnik został wykonany z materiału PP (polipropylen), który wyróżnia się niską szkodliwością na środowisko – surowiec nadaje się do recyklingu.

W naszej hurtowni jednorazowych opakowań oferujemy różnej wielkości opakowania obiadowe, pojemniki obiadowe z przegródkam, menuboxy oraz wiele innych.

Kupisz u nas pojemniki obiadowe mi. in. trójdzielne, dwudzielne oraz jednodzielne. Pojemniki obiadowe na wynos są w kolorze przezroczystym, białym i czarnym. W dobie pandemii COVID-19 dania na wynos w pojemnikach obiadowych, cieszą się ogromną popularnością.

Skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia warunków współpracy i zakupu najbardziej pasującego do Twojego charakteru biznesu pojemnika obiadowego. Do każdego pojemnika na obiad dobierzemy pokrywkę, zgrzewarkę lub folię wieczkową.

Pojemniki obiadowe z PP, r-PET, PET, PS, OPS, XPP (EPP) nie będą objęte zakazem dyrektywy plastikowej i można ich będzie dalej używać.

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:T B 227/178/1 H3 GW pojemnik do zgrzewu, gładki TnP - wzmocnione rogi, op. 50 sztuk

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!