Facebook Pixel

Zamów do Paczkomatu InPost

Zamów do Paczkomatu InPost

Od kilku dni testujemy i wdrażamy dostawy do paczkomatów, tak abyście jeszcze wygodniej mogli otrzymywać Wasze zamówienia.

Pewniakiem jest, że paczkomaty InPost to bardzo wygodna forma odebrania zamówienia – przez 48h Twoja paczka czeka w wybranym przez Ciebie miejscu. Nie musisz czekać niecierpliwie na telefon od kuriera. Cały proces usprawniają powiadomienia SMS informujące, na jakim etapie znajduje się Twoja paczka i kiedy jest gotowa do odbioru.

To ważne:

  • produkty, które będzie można zamawiać do paczkomatu InPost zostaną specjalnie przez nas oznaczone w sklepie internetowym,
  • do paczkomatów można zamówić wysyłkę do wartości 400 zł,
  • koszt dostawy do paczkomatu to tylko 12 zł brutto (na razie nie ma możliwości zamówienia odbioru w weekend. Nie martw się, popracujemy nad tym).
  • owszem, konkretne gabaryty paczki są ważne i wynoszą 41x38x64 cm. Możemy oczywiście spakować zamówiony towar w kolejne paczki. Staramy się o pozytywne relacje w Wami i upychamy towar, ale liczymy na Waszą wyrozumiałość i jeśli jest potrzeba zamówienia większej ilości towaru, proponujemy skorzystać z usług kuriera*

Punkt odbioru zależy tylko od Was, czy to będzie w pobliżu domu, czy miejsca pracy, czy w dowolnym innym punkcie, bo akurat jesteście na wakacjach, czy na kolejnym zjeździe foodtrucków! Oby to było na terenie Polski.