Naczynia i Opakowania ekologiczne dla gastronomii

Minęło ok. 130 lat od wprowadzenia przez Ernesta Haeckela terminu "ekologia". Trend teraz rozkwita na dobre. Jak wiecie podchodzimy do tematu niezwykle poważnie. Wszyscy wspólnie tworzymy lepszą przyszłość. W eko-ofercie mamy m.in. kubki, słomki, talerze, miski, sztućce, pojemniki na wynos, tacki, naczynia i patyczki fingerfood oraz produkty i środki czystości.

Kupuj sprawdzone produkty z najszybszą dostawą w Polsce

Kawa z automatu w biurze, poranna herbata na wynos w drodze do pracy, deser z tapioki od "pana kanapki"? Jak pogodzić sprzedaż napojów, dobrą imprezę i ochronę środowiska? Tu znajdziecie odpowiedź. Ekologiczne kubki z naszej oferty.

Z tej kategorii polecamy

Bio słomki są przyjazne oceanom i zwierzętom morskim. Ekologiczne słomki są wykonane z papieru oraz surowców naturalnych, w 100% biodegradowalnych

Z tej kategorii polecamy

Mamy również bio talerze i bio miski z otrębów pszennych, drewna oraz papieru. Eko talerze i eko miski wykonane z otrębów pszennych po użyciu można przeznaczyć na kompost lub nawet je zjeść!

Z tej kategorii polecamy

Naczynia z liści palmowych swoją prostotą przyciągną wzrok każdego, naczynia z trzciny cukrowej są wytrzymałe, odporne na wilgoć i temperaturę oraz neutralne smakowo.

Z tej kategorii polecamy

Oferujemy wysokiej jakości bio sztućce jednorazowego użytku. Możesz u nas kupić sztućce PLA, sztućce CPLA, sztućce RCPLA, sztućce z otrębów pszennych, sztućce bambusowe oraz sztućce drewniane. Eko łyżki, eko widelce, eko noże, eko łyżeczki, eko widelczyki. Czego można chcieć więcej?

Z tej kategorii polecamy

Oferta ekologicznych akcesoriów do pieczenia ciast, ciastek czy chlebów. W naszym sklepie nie brakuje pomysłowych akcesoriów znacząco ułatwiających pieczenie ciast, babeczek, tortów i muffinów.

Z tej kategorii polecamy

Dla gości najważniejszy jest klimat, a bufet najczęściej jest w centrum uwagi. Dzięki naszej bogatej ofercie zrobisz ogromne wrażenie na swoich gościach. W nszym sklepie znajdziesz bambusowe standy bufetowe, dyspensery, tace, ekologiczne obrusy i serwety.

Z tej kategorii polecamy

Świetne do każdego rodzaju potraw: gorących, mokrych, oleistych. Nie zaparzają jedzenia. W ofercie mamy między innymi pojemniki obiadowe z trzciny cukrowej, pojemniki sałatkowe z papieru, tekturowe pudełka na sałatki z przezroczystym okienkiem, pojemniki na zupę z włókna bambusowego powleczone PLA. Branża streetfood też będzie zadowolona z naszego asortymentu.

Z tej kategorii polecamy

Finezyjne eko miseczki papierowe, niepowtarzalne eko talerzyki bambusowe, niebanalne eko rożki drewniane, filigranowe eko łyżeczki z PLA. Wiemy, że Wasze jedzenie ma pobudzać nie tylko zmysły smaku czy węchu, ale i wzroku.

Z tej kategorii polecamy

Szukasz czegoś do sprzątania? Irytujący brud na przedmiotach codziennego użytku to problem, z którym pomożemy Ci się zmierzyć. Posiadamy skuteczne, ekologiczne i profesjonalne środki czyszczące do użytku w domu oraz w lokalach.

Z tej kategorii polecamy

Posty z Bloga

Biodegradacja
Kompostowanie
Certyfikaty-bio
Dyrektywa plastikowa - wstępne założenia