O firmie

BAGSTAR

 

Największa w Polsce oferta opakowań i materiałów eksploatacyjnych do sklepów i lokali gastronomicznych. U nas znajdziesz wszystko co używa się w całej Europie – nowoczesne, ładne, z innowacyjnych i ekologicznych materiałów.

 

Bądź nowoczesny i używaj naszych opakowań a zwiększysz sprzedaż dla zadowolonych klientów.

 

Dzięki wykorzystaniu globalnych kontaktów naszej firmy oferujemy Klientom ogromny wybór  produktów z całego świata. Współpracujemy z najlepszymi producentami między innymi z  Polski, z Francji, z Niemieci z Włoch, a także z Turcji i Chin.

 

Używaj praktycznych, pięknych i ekologicznych opakowań.

 

W tej chwili to otręby pszenne, trzcina cukrowa, pulpa celulozowa i liście palmowe.

Są też surowce, z których powstają opakowania wielokrotnego użytku, przystosowane do mycia w zmywarkach oraz nadające się do podgrzewania  w mikrofalówkach.

Nowe kształty i design zachęca do zakupów, a ekologiczne materiały po użyciu można poddać recyklingowi czy biologicznej degradacji.

 

Mamy bogatą ofertę materiałów eksploatacyjnych, jak i bardzo duży wybór chemii – od popularnej do profesjonalnej, spełniającej największe wymagania, oraz bogactwo ścierek, mopów, zmywaków, ręczników papierowych, worków na odpady i na żywność, materiały biurowe – słowem wszystko co jest niezbędne do prowadzenia lokali gastronomicznych oraz sklepów.

Mamy również w swojej ofercie urządzenia gastronomiczne oraz zastawy stołowe renomowanych firm.

 

Dużą wagę w naszej działalności odgrywa organizowanie produkcji wybranych towarów ze spersonalizowanymi nadrukami. Oferujemy nadruki wykonywane na papierze do żywności, pudełkach do dań na wynos, torbach, kubkach papierowych i plastikowych w różnych technikach druku. 

 

Obecnie BAGSTAR to nowoczesny sklep stacjonarny. Oddaliśmy również do Państwa dyspozycji  zmodernizowany sklep główny bagstar.pl, a także pakasystent.pl, kubkipapierowe.eu oraz bagstar2b.pl.

Jesteśmy miejscem, od którego warto zacząć jeśli chcesz dokonać dowolnego zakupu, w dowolnym czasie, gdziekolwiek jesteś.

Zamówiony towar dowozimy swoimi samochodami na terenie Warszawy

i okolic lub wysyłamy za pośrednictwem renomowanych firm spedycyjnych.

Każdy zamówiony u nas towar możesz także odebrać osobiście.

 

Nasi pracownicy są profesjonalni, zaangażowani i otwarci na potrzeby Klientów. Chętnie pomogą wybrać asortyment dopasowany do indywidualnych oczekiwań.

 

Pozostajemy otwarci na  sugestie Klientów, oferujemy najbardziej optymalne rozwiązania, zapewniamy ciągłe nowości oraz  100% satysfakcji z zakupów.

 

Wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w naszej firmie zapraszamy do wysłania swojego CV na adres: praca@bagstar.pl