Praca

Poszukujemy osoby kreatywnej, energicznej, która dołączy do zespołu Działu marketingu

Dla nas liczą się szczegóły - musisz być osobą dokładną i skrupulatną, to odpowiedzialne stanowisko. Należy unikać pomyłek. Dodatkowo musisz lubić nagrywać filmiki i robić zdjęcia na potrzeby social media.Szukamy osoby otwartej, która wczuje się w potrzeby naszych klientów

i będzie generować content czytelny i jasny na naszej stronie www.

Zakres obowiązków:

  • budowa treści i contentu marketingowego dla strony www,
  • tworzenie lub współtworzenie materiałów promocyjnych (ulotki, katalogi, reklama w prasie i na portalach branżowych),
  • przygotowywanie i redagowanie treści materiałów reklamowych i graficznych,
  • współpraca z innymi działami firmy w ramach realizowanych projektów i kampanii,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi (agencjami reklamowymi, drukarniami, itd.)

Wymagania:

  • umiejętność redagowania tekstów,
  • doświadczenie w korzystaniu z mediów społecznościowych do celów promocji

i budowania pozytywnego wizerunku firmy,

  • zdolności organizacyjne, kreatywność,
  • zaangażowanie oraz umiejętność samodzielnego organizowania pracy,
  • bardzo dobra znajomość zasad ortografii/interpunkcji, umiejętność pisania tekstów

o różnym charakterze,

  • obsługa programów graficznych typu Corel, Illustrator, Photoshop będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • stałe wynagrodzenie plus premie motywacyjne,
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport) po okresie próbnym,
  • pracę w atmosferze wsparcia od współpracowników.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

BAGSTAR posiada największą ofertę opakowań i materiałów eksploatacyjnych w Polsce. Jesteśmy na rynku od 30 lat. Dostarczamy rozwiązania, które pomagają profesjonalistom z wielu branż zarządzać swoim biznesem.