Mieszadełka drewniane 13cm op.1000szt

Mieszadełka drewniane 13cm op.1000szt

Kod produktu: 16715

Drewno jest cenionym w wielu branżach surowcem naturalnym. Surowiec odnawialny, jakim jest drewno, jest rozwiązaniem ekologicznie uzasadnionym, przyjaznym dla środowiska oraz podlegającym recyklingowi. Dla osób o wysokiej świadomości ekologicznej sztućce jednorazowe wykonane z takiego materiału to produkt idealny.

Sztućce drewniane, pałeczki do mieszania oraz elementy ozdobne do dekorowania potraw wykonywane są z naturalnie jasnego drewna brzozy, ponieważ w przeciwieństwie do innych gatunków drewna nie wymaga ono bielenia.

HolzbesteckDzięki nowoczesnej technologii produkcji oraz specjalnej metodzie obróbki powierzchni, która zapobiega odłupywaniu się fragmentów, efektem końcowym jest produkt o wysokiej funkcjonalności i estetyce wykonania. Pod względem wygody użycia oraz trwałości niczym nie ustępuje bowiem sztućcom jednorazowego użytku wykonanym z tworzywa sztucznego, oferując zarazem optymalny komfort jedzenia dzięki swemu poręcznemu kształtowi.

Dzięki specjalnemu oszlifowaniu noże nadają się do każdego rodzaju potraw. Zaokrąglone i wygładzone zęby widelców gwarantują znakomitą funkcjonalność nawet przy spożywaniu sałatek. Poza tym sztućce z drewna są całkowicie bezsmakowe.

 

 

 

 

 

 

 

Dostępne

Netto 23,00 zł Brutto 28,29 zł
Podobne produkty

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Informacje dodatkowe

SKU 16715
Dostępność Produkt dostępny
Nowość Nie
youtube N/D
Dodatkowe Labele N/D
kod EAN 40 02911 16715 1
Długość (cm) Nie
Szerokość (cm) Nie
Wysokość (cm) 13,00 
Średnica (cm) Nie
Pojemność (ml) Nie
Ilość warstw Nie
Kolor Nie
Zastosowanie dekoracji Do drinków, Do napojów, Gastronomia, Imprezowe
Promocja Nie
Special Price N/D
Klasa podatku 23 %

Zadaj pytanie o ten produkt (Mieszadełka drewniane 13cm op.1000szt SKU: 16715)

* wymagane pola