Facebook Pixel
Pojemniki do zgrzewu

T T 227/178/2 H4 GW poj.zgrzew op.50szt wysokość 4cm szroniony, dwudzielny, gładki TnP (k/8) WIELORAZOWE - Pojemniki standard - Pojemniki do zgrzewu - Opakowania

Pojemnik do zgrzewu wielorazowy

Pojemniki do zgrzewu
Dopłata SUP: Brak
Brands:
Dostawa: paczkomat
SKU: 227542
Personalizacja: Nie
Długość: 227 mm
Szerokość: 178 mm
Wysokość: 40 mm
Pojemność: 1080 ml
Materiał: PP
kształt produktu: prostokątny
liczba komór: 2
Kolor: przeźroczysty
Seria: tanie rozwiązania, profesjonalne rozwiązanie, wielokrotnego użytku
Zastosowanie: do ciepłych, do zgrzewu, do kuchenki mikrofalowej, dania gotowe, na wynos, street food , branża spożywcza, gastronomia, catering
Marka: Think`n pack
Opakowanie [szt.]: 50
GTIN / Kod kreskowy: 5907534707618
Więcej informacji
23,99zł 19,50zł
Sztuka 0,39zł netto
W magazynie
Magazyn Ilość Dostawa
Magazyn główny2317Natychmiast

Pojemnik dwukomorowy do zgrzewu, bezbarwny, jednorazowy to praktyczne opakowanie, które umożliwia przechowywanie dwóch różnych produktów jednocześnie, zapewniając pełną przejrzystość i ułatwiając identyfikację zawartości. Jest szczególnie użyteczny w branży gastronomicznej i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wygodne pakowanie i transport produktów spożywczych.

Skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia warunków współpracy i zakupu najbardziej pasującego do Twojego charakteru biznesu pojemnika obiadowego. Do każdego pojemnika na obiad dobierzemy pokrywkę, zgrzewarkę lub folię wieczkową.

Pojemnik jest wielokrotnego użytku, wobec tego nie stosuje się zapisów Dyrektywy SUP - nie pobieramy opłat za pojemnik.

 

pojemność użytkowa: 950ml (450+500)
pojemność całkowita: 1080ml (500+580)
kolor: bezbarwny szroniony

  • Opinia funkcjonująca wśród recyklerów jest taka, że pojemniki w kolorach jasnych, to surowiec mocno pożądany! Recyklerzy poszukują odpadów jasnych, białych, transparentnych, gdyż te łatwo jest przebarwić na oczekiwane przez przetwórców kolory.
  • Zmiany w zwyczajach konsumentów sprawiły, że eco-design opakowań stał się jednym z najważniejszych trendów ostatnich miesięcy. Eco-design opakowań musi obejmować nie tylko etapy produkcji, ale także to, co dzieje się po zakończeniu cyklu życia produktu.
  • Temat barwienia tworzyw sztucznych to bardzo istotny element dyskusji nad eco-designem produktów oraz ich ponownym wykorzystaniem.
  • Wytyczne dla eko-projektowania w zakresie rezygnacji z czarnego pigmentowania tworzyw sztucznych (pierwotnych) niebawem znajdą się w unijnym rozporządzeniu ESPR dotyczącym eco-design’u.
Napisz własną recenzję
Nie możecie Państwo dodać opini o produkcie, ponieważ jeszcze go nie kupiliście.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!