Facebook Pixel
Pojemniki do zgrzewu

T T 227/178/1 H4 GW poj.zgrzew op.50szt wysokość 4cm szroniony, niedzielony, gładki TnP (k/8) WIELORAZOWE - Pojemniki standard - Pojemniki do zgrzewu - Opakowania

Pojemnik do zgrzewu wielorazowy

Pojemniki do zgrzewu
Dopłata SUP: Brak
Brands:
Dostawa: paczkomat
SKU: 227541
Personalizacja: Nie
Długość: 227 mm
Szerokość: 178 mm
Wysokość: 40 mm
Pojemność: 1140 ml
Materiał: PP
kształt produktu: prostokątny
liczba komór: 1
Kolor: przeźroczysty
Seria: tanie rozwiązania, profesjonalne rozwiązanie, wielokrotnego użytku
Zastosowanie: do ciepłych, do zgrzewu, do kuchenki mikrofalowej, dania gotowe, na wynos, street food , makarony, ryże, sałatki, surówki, branża spożywcza, gastronomia, catering
Marka: Think`n pack
Opakowanie [szt.]: 50
GTIN / Kod kreskowy: 5907534707595
Więcej informacji
23,99zł 19,50zł
Sztuka 0,39zł netto
W magazynie
Magazyn Ilość Dostawa
Magazyn główny1923Natychmiast

Oferowane przez nas pojemniki do zgrzewu niedzielone, pojemniki obiadowe wytrzymują szeroki zakres temperatur i są niezbędnym elementem w gastronomii, cateringach, w barach fast food, kawiarniach. Największą zaletą pojemników do zgrzewu jest to że cały posiłek można szczelnie zamknąć i przetransportować. Temperatura zgrzewu: 145-175°C. Oferowane pojemniki są sztywne, posiadają szeroki rant do zgrzewu zapewniający szczelne zamknięcie.

Pojemnik został wykonany z materiału PP (polipropylen), który wyróżnia się niską szkodliwością na środowisko – surowiec nadaje się do recyklingu.

W naszej hurtowni opakowań jednorazowych oferujemy różnej wielkości opakowania obiadowe, pojemniki obiadowe z przegródkami, menuboxy i wiele innych.

Pojemnik jest wielokrotnego użytku, wobec tego nie stosuje się zapisów Dyrektywy SUP - nie pobieramy opłat za pojemnik.

 

pojemność użytkowa: 990ml
pojemność całkowita: 1140ml
kolor: bezbarwny szroniony

  • Opinia funkcjonująca wśród recyklerów jest taka, że pojemniki w kolorach jasnych, to surowiec mocno pożądany! Recyklerzy poszukują odpadów jasnych, białych, transparentnych, gdyż te łatwo jest przebarwić na oczekiwane przez przetwórców kolory.
  • Zmiany w zwyczajach konsumentów sprawiły, że eco-design opakowań stał się jednym z najważniejszych trendów ostatnich miesięcy. Eco-design opakowań musi obejmować nie tylko etapy produkcji, ale także to, co dzieje się po zakończeniu cyklu życia produktu.
  • Temat barwienia tworzyw sztucznych to bardzo istotny element dyskusji nad eco-designem produktów oraz ich ponownym wykorzystaniem.
  • Wytyczne dla eko-projektowania w zakresie rezygnacji z czarnego pigmentowania tworzyw sztucznych (pierwotnych) niebawem znajdą się w unijnym rozporządzeniu ESPR dotyczącym eco-design’u.
Napisz własną recenzję
Nie możecie Państwo dodać opini o produkcie, ponieważ jeszcze go nie kupiliście.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!