Facebook Pixel

Indywidualne nadruki na torbach papierowych z logo i promocjami.

Indywidualne nadruki na torbach papierowych z logo i promocjami.

Efektywnym sposobem przyciągnięcia uwagi klientów i informowania ich o promocjach jest wykorzystanie nadruków na torbach papierowych (np. logo, dane kontaktowe, promocje). Dlaczego ta forma komunikacji jest tak skuteczna i jakie korzyści przynosi zarówno klientom, jak i firmom?

Pokażemy Wam przykłady na modelu pizzerii. Promocje mogą być różnorodne i kreatywne, zachęcając klientów do odwiedzenia lokalu lub zamówienia pizzy na wynos.

Na torbie papierowej możesz ogłosić światu, że jesteś potężny. Możesz również ogłosić promocje:

 • 2 za 1 - kup jedną pizzę i otrzymaj drugą za darmo. To klasyczna promocja, która zawsze przyciąga klientów.
 • Pizza dnia - każdego dnia tygodnia oferuj specjalną pizzę, która jest tańsza niż zwykłe dania z menu.
 • Combo rodzinne - specjalne zestawy dla rodzin, które obejmują pizzę, napoje i przystawki, wszystko w atrakcyjnej cenie.
 • Happy hour - zniżki na pizzę i napoje w określonych godzinach, na przykład od 16:00 do 18:00.
 • Program lojalnościowy - stwórz program lojalnościowy, w którym po kilku odwiedzeniach klient otrzymuje darmową pizzę lub inny produkt z menu.
 • Dostawa gratis - przy zamówieniach powyżej określonej kwoty oferuj darmową dostawę
 • Wyścig smaków - zorganizuj konkurs, w którym klienci mogą stworzyć własne unikalne pizzę. Zwycięska pizza może trafić na stałe do menu lub być dostępna z rabatem.
 • Pizza wegańska lub bezglutenowa - oferuj specjalne zniżki lub promocje na pizzę wegańskie lub bezglutenowe, przyciągając klientów z określonymi preferencjami żywieniowymi.
 • Zniżka na lunch - stwórz zestaw obiadowy, który obejmuje kawałek pizzy, sałatkę i napój za atrakcyjną cenę, aby przyciągnąć klientów na lunch.
 • Konkursy i gry - organizuj konkursy, w których klienci mogą wygrywać darmowe pizzę, a także gry, które dostarczają rozrywki podczas oczekiwania na zamówienie.
 • Dzień specjalny - wybierz jeden dzień w tygodniu, który jest dedykowany specjalnym promocjom, na przykład "Niedziela Rodzinna" z rabatami dla rodzin.
 • Promocje świąteczne - na specjalne okazje, takie jak Boże Narodzenie czy Walentynki, oferuj tematyczne promocje lub zestawy.
 • Darmowy napój - przy zamówieniu dowolnej dużej pizzy oferuj darmowy napój lub sok.
 • Darmowe przystawki - dodaj do zamówienia darmowe przystawki, takie jak paluszki czosnkowe.

Są to proste techniki, można je mnożyć w nieskończoność. Nadruki na torbach papierowych mogą być różnorodne i zależą od celów marketingowych firmy oraz jej przekazu. Oferujemy nadruki w niewielkich nakładach – nawet co tydzień możesz mieć nadruk na torbie papierowej z nową ofertą. Bądź kojarzony z kreatywnością i dynamicznym podejściem do biznesu. Nasz prosty w obsłudze kreator pozwoli Ci dostosować projekt opakowania do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz wybrać własne wzory, logo, grafiki czy teksty, które chcesz umieścić na opakowaniach. Druk InkJet jest nie tylko precyzyjny i wysokiej jakości, ale także elastyczny i ekonomiczny.

Pamiętaj

 • ludzi przyciąga coś co otrzymają w gratisie, dzięki czemu Ty masz szansę nawiązać z nimi więź, która przerodzi się w transakcję,
 • nadruki na torbach papierowych są tanie.

Oferujemy usługę indywidualnego nadruku, dzięki czemu możecie personalizować mi.in. torby papierowe, kartony na pizzę, menuboxy z Waszym logo lub grafiką. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, rozumiemy potrzeby zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Oferujemy konkurencyjne ceny, atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz wsparcie w wyborze odpowiednich rozwiązań.

Na naszej stronie znajdziecie najwyższej jakości torby papierowe dostosowane do Waszych potrzeb! Jesteśmy dumni z naszej szerokiej gamy ekologicznych produktów, które są nie tylko praktyczne, ale także przyjazne dla środowiska. Stawiamy na jakość, dlatego nasze torby papierowe są solidnie wykonane, wytrzymałe i mogą sprostać różnorodnym potrzebom.

Zobacz produkty z możliwością personalizacji