Facebook Pixel
Pojemniki do zgrzewu

T T 227/178/2C H4 GW poj.zgrzew op.50szt, wysokość 4cm szroniony, dwudzielny COLT, gładki TnP (k/8) - Pojemniki standard - Pojemniki do zgrzewu - Opakowania

Pojemnik do zgrzewu

Pojemniki do zgrzewu
brands:
Dostawa: paczkomat
SKU: 227545
Personalizacja: Nie
Długość: 227 mm
Szerokość: 178 mm
Wysokość: 40 mm
Pojemność: 1100 ml
Materiał: PP
kształt produktu: prostokątny
liczba komór: 2
Kolor: przeźroczysty
Seria: tanie rozwiązania, profesjonalne rozwiązanie
Zastosowanie: do ciepłych, do zgrzewu, do kuchenki mikrofalowej, dania gotowe, na wynos, street food , makarony, ryże, sałatki, surówki
Marka: Think`n pack
Opakowanie [szt.]: 50
GTIN / Kod kreskowy: 5907534707632
Więcej informacji
23,99zł 19,50zł
Sztuka 0,39zł netto
W magazynie
Magazyn Ilość Dostawa
Magazyn główny1687Natychmiast

Pojemnik do zgrzewu został wykonany z polipropylenu (PP). Polipropylen jest termoplastycznym materiałem, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością, sztywnością oraz odpornością na działanie wielu czynników, co sprawia, że jest idealny do zastosowań, takich jak opakowania spożywcze. Pojemnik do zgrzrwu jest podzielony na dwie komory, co pozwala na oddzielne przechowywanie dwóch różnych rodzajów jedzenia - surówka może być zapakowana oddzielnie. Taka konstrukcja zapobiega mieszaninie się zawartości i umożliwia łatwe przechowywanie różnych składników w jednym pojemniku.

pojemność użytkowa: 980ml (190+790)
pojemność całkowita: 1110ml (230+880)
kolor: bezbarwny szroniony
podział: dwudzielny COLT

  • Opinia funkcjonująca wśród recyklerów jest taka, że pojemniki w kolorach jasnych, to surowiec mocno pożądany! Recyklerzy poszukują odpadów jasnych, białych, transparentnych, gdyż te łatwo jest przebarwić na oczekiwane przez przetwórców kolory.
  • Zmiany w zwyczajach konsumentów sprawiły, że eco-design opakowań stał się jednym z najważniejszych trendów ostatnich miesięcy. Eco-design opakowań musi obejmować nie tylko etapy produkcji, ale także to, co dzieje się po zakończeniu cyklu życia produktu.
  • Temat barwienia tworzyw sztucznych to bardzo istotny element dyskusji nad eco-designem produktów oraz ich ponownym wykorzystaniem.
  • Wytyczne dla eco-projektowania w zakresie rezygnacji z czarnego pigmentowania tworzyw sztucznych (pierwotnych) niebawem znajdą się w unijnym rozporządzeniu ESPR dotyczącym eco-design’u.
Napisz własną recenzję
Nie możecie Państwo dodać opini o produkcie, ponieważ jeszcze go nie kupiliście.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!