Facebook Pixel
Pojemniki do zgrzewu

T T 227/178/2C H5 GW poj.zgrzew op.50szt wysokość 5cm szroniony, dwudzielny COLT-2, gładki TnP (k/8) WIELORAZOWE - Pojemniki standard - Pojemniki do zgrzewu - Opakowania

Pojemnik do zgrzewu wielorazowy

Pojemniki do zgrzewu
Dopłata SUP: Brak
Brands:
Dostawa: paczkomat
SKU: 227555
Personalizacja: Nie
Długość: 227 mm
Szerokość: 178 mm
Wysokość: 50 mm
Pojemność: 1300 ml
Materiał: PP
kształt produktu: prostokątny
liczba komór: 2
Kolor: przeźroczysty
Seria: tanie rozwiązania, profesjonalne rozwiązanie, wielokrotnego użytku
Zastosowanie: do ciepłych, do zgrzewu, do kuchenki mikrofalowej, warzywa, owoce, dania gotowe, na wynos, street food , kurczak, makarony, ryże, sałatki, surówki, gastronomia, catering
Marka: Think`n pack
Opakowanie [szt.]: 50
GTIN / Kod kreskowy: 5907534707649
Więcej informacji
26,45zł 21,50zł
Sztuka 0,43zł netto
W magazynie
Magazyn Ilość Dostawa
Magazyn główny1074Natychmiast

Pojemnik do zgrzewu jest podzielony na dwie komory, co pozwala na oddzielne przechowywanie dwóch różnych rodzajów jedzenia - surówka może być zapakowana oddzielnie. Taka konstrukcja zapobiega mieszaninie się zawartości i umożliwia łatwe przechowywanie różnych składników w jednym pojemniku. Pojemnik do zgrzewu został wykonany z polipropylenu (PP). Polipropylen jest termoplastycznym materiałem, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością, sztywnością oraz odpornością na działanie wielu czynników, co sprawia, że jest idealny do zastosowań, takich jak opakowania spożywcze. 

Pojemnik jest wielokrotnego użytku, wobec tego nie stosuje się zapisów Dyrektywy SUP - nie pobieramy opłat za pojemnik.

 

pojemność użytkowa: 1170ml (230+940)
pojemność całkowita: 1300ml (270+1030)
kolor: bezbarwny szroniony

  • Opinia funkcjonująca wśród recyklerów jest taka, że pojemniki w kolorach jasnych, to surowiec mocno pożądany! Recyklerzy poszukują odpadów jasnych, białych, transparentnych, gdyż te łatwo jest przebarwić na oczekiwane przez przetwórców kolory.
  • Zmiany w zwyczajach konsumentów sprawiły, że eco-design opakowań stał się jednym z najważniejszych trendów ostatnich miesięcy. Eco-design opakowań musi obejmować nie tylko etapy produkcji, ale także to, co dzieje się po zakończeniu cyklu życia produktu.
  • Temat barwienia tworzyw sztucznych to bardzo istotny element dyskusji nad eco-designem produktów oraz ich ponownym wykorzystaniem.
  • Wytyczne dla eko-projektowania w zakresie rezygnacji z czarnego pigmentowania tworzyw sztucznych (pierwotnych) niebawem znajdą się w unijnym rozporządzeniu ESPR dotyczącym eco-design’u.
Napisz własną recenzję
Nie możecie Państwo dodać opini o produkcie, ponieważ jeszcze go nie kupiliście.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!