Sztućce

REUSE - ponowne wykorzystanie. Poznajcie serię sztućców wielorazowego użytku.

Pozwalamy sobie zwrócić Waszą uwagę na zagadnienia związane z szeregiem planowanych nowych regulacji, zbliżających się zmian związanych z wejściem w życie dyrektywy plastikowej SUP i wyłączeniem stosowania m. in. plastikowych sztućców jednorazowych (w tym z PLA). Dbamy o planetę. Sztućce, które prezentujemy są wielorazowe - na każdym ze sztućców jest wyraźne oznaczenie. Oznacza to, że produkt jest do ponownego wykorzystania. Po posiłku można umyć sztućce, nawet w zmywarce - 125 cykli w 65°C! Zachęcamy do ponownego wykorzystania naszych sztućców w domu, w pracy czy na piknikach.


Ostatecznie sztućce wyrzuć do pojemnika “Metale i tworzywa sztuczne”. Recykling to nie moda, to już konieczność.


To w tej chwili najlepsze dostępne rozwiązanie, zgodne z zasadami Gospodarki Obiegu Zamkniętego, gdzie głównym założeniem jest, by produkt z którego korzystamy był gotowy do ponownego wykorzystania bądź recyklingu.


BAGSTAR uznaje zagadnienie prośrodowiskowe za aspekt istotny z punktu widzenia prowadzenia działalności biznesowej. Mamy świadomość i czujemy odpowiedzialność za przyszłe pokolenia, jak również za ludzi, z którymi na co dzień pracujemy i współpracujemy. Wprowadzenie zasad prośrodowiskowych w naszej branży leży w interesie dalszego rozwoju.

Produkty 1-24 z 171

sort-descending
GRILL & PIKNIK widelce drewniane op.6szt (k/80)
SKU:4079
Material: Wood
Colour: Brown
Length: 160 mm
Packaging: 6
1,87 zł 1,52 zł
Sztuka 0,25 zł Netto
Łyżeczka deserowa PAP 150mm KIWI biała op.100szt. (k/18)
SKU:A140100
Material: Paper
Colour: White
Length: 150 mm
Packaging: 100
25,83 zł 21,00 zł
Sztuka 0,21 zł Netto