Słoiki

WAŻNE! Zauważyliśmy sporą ilość zapytań o sprzedaż słoików w hurt na paletach. Informujemy, że mamy w ofercie słoiki o pojemność 545 ml, 500 ml, 350 ml oraz 235 ml w zbiorczych hurtowych ilościach..


Rozkręca się trend pasteryzowanych dań na wynos - czas na słoiki szklane i dania w stylu Comfort food. Znaczna część branży HoReCa zdecydowała się wprowadzenie do swojego menu pasteryzowanych dań na wynos w słoikach szklanych. Podczas lockdownu trend dań ze słoików umocnił się. Dla wielu zupa ze szklanego słoika ma wartość sentymentalną, to tzw. Comfort food. Dobrze się kojarzy taka nazwa. Dodatkowo, dzięki temu, że słoik jest transparentny, jedzenie kusi od pierwszego spojrzenia.


Jedzenie dań ze szkła ma wiele zalet. Słoiki 350 ml są mega uniwersalne. Podczas sesji zdjęciowej naszych słoików mnożyły się pomysły, co umieścić w środku.


W restauracji, firmie cateringowej, w barach czy w domu możesz użyć szklanego słoika 500 ml na przetwory, do pasteryzowania, wekowania czy podania świeżej sałatki. Słoiki szklane mogą być wykorzystywane do dań na wynos albo podawania bezpośrednio na stół. W słoiku szklanym można podać każdą, nawet kwaśną, substancję. Czy słoiki 60 ml nadają się na shoty? Uwierzcie - byliśmy na Festiwalu Pasibusa i tam podawane były shoty w takich mini słoikach 60 ml. Zrobiło to na nas wrażenie.


Słoiki szklane idealnie nadają się do przetworów również domowych. Słoiki szklane są potrzebne cały rok w kuchni. Kierując się kalendarzem biodynamicznym, czyli kalendarzem księżycowym ogrodnika, otrzymasz niezwykle precyzyjne wskazówki kiedy jest najlepszy czas na zbiór owoców.


Cały rok potrzebujemy butelek na soki , jak również słoików szklanych z zakrętkami.


Dodatkowe zastosowanie: można je wykorzystać do produktów sypkich, takich jak przyprawy, herbaty, kawy, kasze, cukier czy bakalie oraz słodkości. Przechowywane produkty sypkie w słoikach szklanych są dłużej świeższe i aromatyczne.


Skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia warunków współpracy i zakupu najbardziej pasującego do Twojego charakteru biznesu słoika szklanego. Do każdego słoika dobierzemy pasującą jak ulał nakrętkę.


Produkty 1-24 z 35

sort-descending
Glass jar fi 53mm 180ml PALETA sales only on full pallets 6400pcs
SKU:TO-180
Glass jar 6400 szt.
Diameter: 53 mm
7 093,25 zł 5 766,87 zł
Sztuka 0,90 zł Netto
Nakrętka metal fi82 słoik, kratka zielona, z klikiem op.40szt. (k/18)
SKU:15826
Diameter: 82 mm
Material: Metal