Facebook Pixel
Jars
WAŻNE! Zauważyliśmy sporą ilość zapytań o sprzedaż słoików w hurt na paletach. Informujemy, że mamy w ofercie słoiki o pojemność 545 ml, 500 ml, 350 ml oraz 235 ml w zbiorczych hurtowych ilościach..

Rozkręca się trend pasteryzowanych dań na wynos - czas na słoiki szklane i dania w stylu Comfort food. Znaczna część branży HoReCa zdecydowała się wprowadzenie do swojego menu pasteryzowanych dań na wynos w słoikach szklanych. Podczas lockdownu trend dań ze słoików umocnił się. Dla wielu zupa ze szklanego słoika ma wartość sentymentalną, to tzw. Comfort food. Dobrze się kojarzy taka nazwa. Dodatkowo, dzięki temu, że słoik jest transparentny, jedzenie kusi od pierwszego spojrzenia.

Jedzenie dań ze szkła ma wiele zalet. Słoiki 350 ml są mega uniwersalne. Podczas sesji zdjęciowej naszych słoików mnożyły się pomysły, co umieścić w środku.

W restauracji, firmie cateringowej, w barach czy w domu możesz użyć szklanego słoika 500 ml na przetwory, do pasteryzowania, wekowania czy podania świeżej sałatki. Słoiki szklane mogą być wykorzystywane do dań na wynos albo podawania bezpośrednio na stół. W słoiku szklanym można podać każdą, nawet kwaśną, substancję. Czy słoiki 60 ml nadają się na shoty? Uwierzcie - byliśmy na Festiwalu Pasibusa i tam podawane były shoty w takich mini słoikach 60 ml. Zrobiło to na nas wrażenie.

Słoiki szklane idealnie nadają się do przetworów również domowych. Słoiki szklane są potrzebne cały rok w kuchni. Kierując się kalendarzem biodynamicznym, czyli kalendarzem księżycowym ogrodnika, otrzymasz niezwykle precyzyjne wskazówki kiedy jest najlepszy czas na zbiór owoców.

Cały rok potrzebujemy butelek na soki , jak również słoików szklanych z zakrętkami.

Dodatkowe zastosowanie: można je wykorzystać do produktów sypkich, takich jak przyprawy, herbaty, kawy, kasze, cukier czy bakalie oraz słodkości. Przechowywane produkty sypkie w słoikach szklanych są dłużej świeższe i aromatyczne.

Skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia warunków współpracy i zakupu najbardziej pasującego do Twojego charakteru biznesu słoika szklanego. Do każdego słoika dobierzemy pasującą jak ulał nakrętkę.

Shop By
Shopping Options
Brand
Colour
Capacity
Recommend
Usage
Diameter
Length
Product shape
Number of chambers
Material
Width
Height
Series
Delivery
brands
Personalizacja
Show more

Items 1-30 of 46

Set Descending Direction
 1. Carton 185x185xH 125mm 3-ply, 20pcs brown, ideal for 4 jars 500ml
  SKU: 21513
  Capacity - 500 ml
  Length - 185 mm
  Width - 185 mm
  Special Price zł38.40 zł31.22 Regular Price zł50.10
  Lowest price of the last 30 days: zł31.22
  Piece zł1.04 net
Page
per page