Facebook Pixel
Pojemniki do zgrzewu

Pojemnik obiadowy, cateringowy do zgrzewu 227x178x5 bezbarwny, trójdzielny, gładki TnP op. 50 sztuk - Wszystkie opakowania - Opakowania

Pojemnik obiadowy, gładki

Pojemniki do zgrzewu
brands:
Dostawa: paczkomat
SKU: 227254
Pojemność: 1150 ml
kształt produktu: prostokątny
Długość: 227 mm
Szerokość: 178 mm
Wysokość: 50 mm
liczba komór: 3
Materiał: PP
Kolor: przeźroczysty
Zastosowanie: do ciepłych, do zimnych, do zgrzewu, do kuchenki mikrofalowej
Marka: Think`n pack
Opakowanie [szt.]: 50
GTIN / Kod kreskowy: 5900672996005
Więcej informacji
31,98zł 26,00zł
Sztuka 0,52zł netto
W magazynie
Magazyn Ilość Dostawa
Magazyn główny349Natychmiast

Oferowane przez nas pojemniki do zgrzewu, pojemniki obiadowe wytrzymują szeroki zakres temperatur i są niezbędnym elementem w gastronomii, cateringach, w barach fast food, kawiarniach. Największą zaletą pojemników trójdzielnych jest to że cały posiłek składający się z trzech oddzielnych potraw, można szczelnie zamknąć i przetransportować. Temperatura zgrzewu: 145-175°C. Oferowane pojemniki są sztywne, posiadają szeroki rant do zgrzewu zapewniający szczelne zamknięcie.

W naszej hurtowni opakowań jednorazowych oferujemy różnej wielkości opakowania obiadowe, pojemniki obiadowe z przegródkami, menuboxy i wiele innych.

Kupisz u nas pojemniki obiadowe mi. in. trójdzielne, dwudzielne oraz jednodzielne. Pojemniki obiadowe na wynos są w kolorze przezroczystym, białym i czarnym. W dobie pandemii COVID-19 dania na wynos w pojemnikach obiadowych, cieszą się niezwykłą popularnością.

Skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia warunków współpracy i zakupu najbardziej pasującego do Twojego charakteru biznesu pojemnika obiadowego. Do każdego pojemnika na obiad dobierzemy pokrywkę, zgrzewarkę lub folię wieczkową.

Zachęcamy do zapoznania się z serią butelek do soków z rPET,czyli poliestru wytwarzanego m.in. z zużytych plastikowych butelek lub innych opakowań. To w tej chwili najlepsze dostępne rozwiązanie, zgodne z zasadami Gospodarki Obiegu Zamkniętego.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pojemnik obiadowy, cateringowy do zgrzewu 227x178x5 bezbarwny, trójdzielny, gładki TnP op. 50 sztuk

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!