Facebook Pixel
Kubki Jednorazowe

Kubek do sorbetu/granity/slush z płaskim dekielkiem 250 ml/9oz zielony, cena za opakowanie 108szt - Kubki Jednorazowe - Opakowania

Kubek do sorbetu/granity/slush

Kubki Jednorazowe
SKU: 47202
Pojemność: 250ml
Opakowanie [szt.]: 108
Kolor: zielony
Zastosowanie: napoje, przyjęcia
Więcej informacji
Cena promocyjna 248,40zł 201,95zł Normalna cena 279,49zł

Najniższa cena z 30 dni: Netto 201,95zł

Sztuka 1,87zł netto
W magazynie
Magazyn Ilość Dostawa
Magazyn główny1Natychmiast
Kubki granita/sorbet
Kielich z płaskim dekielkiem 250 ml/9oz

kolor: zielony


Komplet kielichów do sorbetu/granity/slush/kawy i jogurtu mrożonego oraz innych zimnych napojów. Dzięki odłączanej podstawce, kielichy się sztaplują. To unikatowe rozwiązanie konstrukcyjne, pozwala zaoszczędzić na kosztach transportu, a zamówiony towar zajmuje 7-krotnie mniej miejsca w Twoim magazynie!
Produkt sprzedawany jest w kartonie po 108 sztuk. Komplet zawiera dwa kartony: karton z kielichami i podstawkami oraz drugi karton z rurkami, dekielkami i zatyczkami do rurek. W jednym kartonie, jeden kolor.
Kielichy są wykonane z najwyższej jakości atestowanych materiałów, giętka rurka jest bezpieczna dla dzieci, a zatyczka chroni jego zawartość przed kurzem.
Kielichy są bardzo transparentne, co powoduje, że zawartość wygląda niezwykle apetycznie. Zdjęcia kolorowych kielichów są tylko przykładem, jak może wyglądać kielich po napełnieniu go granitą, sorbetem.

  • nowoczesny design
  • bezpieczny dla dzieci
  • wygodny sposób pakowania

 

cena za opakowanie 108szt

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kubek do sorbetu/granity/slush z płaskim dekielkiem 250 ml/9oz zielony, cena za opakowanie 108szt

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!