Talerze ekologiczne

Talerze papierowe – hurtownia

Hurtownia Bagstar oferuje szeroką gamę ekologicznych talerzy jednorazowych, które są odpowiedzią na współczesne trendy ekologiczne. W naszej ofercie znajdziesz talerze ekologiczne wykonane z trzciny cukrowej, liści palmowych, otrębów pszennych oraz papieru, które są biodegradowalne i kompostowalne, a tym samym stanowią alternatywę dla tradycyjnych plastikowych naczyń. 

Talerze papierowe – hurtownia 

Ekologiczne talerze są szczególnie popularne, ponieważ są one sztywne, odporne na wilgoć i temperaturę oraz neutralne smakowo. Świetnie nadają się na imprezy plenerowe, pikniki, cateringi oraz w barach i restauracjach typu fast food. Produkty te nie będą objęte zakazem wynikającym z dyrektywy plastikowej.

Dostępne są talerze w różnych rozmiarach i kształtach, takich jak kwadratowe 26x26 cm czy owalne 27x22 cm czy 26x20 cm. Produkty te można nabyć w opakowaniach zawierających różną liczbę sztuk. 

Hurtownia talerzy papierowych oferuje również inne produkty, jak pudełka na burgery czy tacki z trzciny cukrowej, które również są wykonane z ekologicznych materiałów i dostępne są w różnych rozmiarach​​​​​​. Zobacz nasze wszystkie produkty i złóż zamówienie!

talerze ekologiczne

talerze papierowe hurtownia

hurtownia talerzy papierowych

Produkty 1-24 z 142

sort-descending
Pudełko BURGER XL zestaw 13x26x10cm brązowe, op.100szt. TnG
customization
Bestseller
SKU:22418
Wysokość: 100 mm
Długość: 260 mm
Szerokość: 130 mm
159,05 zł 129,31 zł
Sztuka 1,29 zł Netto