Sztućce

Sztućce – Warszawa (Marki) 

Oferujemy wysokiej jakości bio sztućce jednorazowego użytku. Sztućce biodegradowalne i kompostowalne rewolucjonizują rynek opakowań jednorazowych. Stawiamy na wytrzymałość rozwiązań – oferujemy sprawdzone produkty. Są lekkie, wygodne, ekologiczne, bezpieczne i wytrzymałe. Zapoznaj się z naszą bio ofertą, jeśli chcesz przyczynić się do ochrony środowiska. 

Zobacz całą ofertę i zamów eko łyżki, eko widelce, eko noże, drewniane pałeczki, eko łyżeczki lub eko widelczyki. Zapraszamy do naszego sklepu – oferujemy naczynia, opakowania i sztućce w Warszawie stacjonarnie lub wysyłkę online pod wybrany adres!

Sztućce jednorazowe 

Jednorazowe sztućce mogą być produkowane z różnych materiałów, wśród których najczęstsze to m.in. drewno i papier. U nas kupisz sztućce PLA, sztućce CPLA, sztućce RCPLA, sztućce z otrębów pszennych, sztućce bambusowe oraz sztućce drewniane. Sprawdzą się na wakacjach, podczas grilla ze znajomymi lub innej imprezy w plenerze, a także w trasie lub na wycieczce. Możesz też spakować je dziecku do plecaka z drugim śniadaniem. 

Gdzie wyrzucać sztućce jednorazowe?

Sztućce biodegradowalne i kompostowalne ulegające biodegradacji najlepiej poddawać procesom kompostowania. Jeśli jednak nie mamy możliwości założenia prywatnego kompostownika, śmieci bio należy wyrzucać do brązowego worka na śmieci na bioodpady.

Gwarantujemy estetykę, trwałość i funkcjonalność – złóż zamówienie na sztućce jednorazowe w naszej hurtowni!

sztućce drewniane

sztućce jednorazowe

sztućce Warszawa

 

 

Produkty 1-24 z 101

sort-descending
GRILL & PIKNIK widelce drewniane op.6szt (k/80)
SKU:4079
Materiał: Drewno
Kolor: Brązowy
Długość: 160 mm
Opakowanie: 6
1,87 zł 1,52 zł
Sztuka 0,25 zł Netto
Łopatka do lodów 95mm PAP PAPAYA op.100szt. (k/40) biała papierowa
SKU:A100100
Materiał: Papier
Kolor: Biały
Długość: 95 mm
Opakowanie: 100
19,82 zł 16,11 zł
Sztuka 0,16 zł Netto
Łyżeczka deserowa PAP PAPAYA biała op.100szt. (k/20) papierowa
SKU:A110100