Facebook Pixel
Papiery

Papier pakowy powlekany 22+8PE 30x40 z nadrukiem kratka pomarańczowa, cena za opakowanie 1000arkuszy - Papier do żywności - Papiery - Opakowania

Papier do żywności arkusze

Papiery
brands:
Dostawa: paczkomat
SKU: 22104
Długość: 400 mm
Szerokość: 300 mm
Materiał: papier
kształt produktu: prostokątny
Powleczenie: powlekane PE
Kolor: biało-pomarańczowy
Seria: seria kratka
Zastosowanie: do ciepłych, do zimnych, sery, wędliny, pieczywo, na wynos, street food , kebab/burger, frytki, nuggetsy, gastronomia, catering
Marka: Think`n pack
Opakowanie [szt.]: 1000
GTIN / Kod kreskowy: 5900672993561
Więcej informacji
140,90zł 114,55zł
Sztuka 0,11zł netto
W magazynie
Magazyn Ilość Dostawa
Magazyn główny112Natychmiast
papier burger, frytki, kurczaki

Papier do żywności powlekany 22+8PE w arkuszach.

Papier siarczan przeznaczony jest do pakowania żywnośći, dodatkowym atutem papieru do dań na wynos jest warstwa PE (polietylenu), stanowi ona barierę dla tłuszczu i wody.

Ze względu na swoje bezpieczeństwo, papiery spożywcze, sprawdzą się do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Papier w arkuszach jest wykorzystywany w branży spożywczej, sprawdza się jako papier do sera, papier do wędliny, pasztetu itp. Dzieki niemu produkty nie obeschną i pozostaną długo świeże.

Papier pergaminowy jest gruby i wytrzymały, ma wysoka odporność na rozrywanie, dzięki warstwie polietylenu pozwala na pakowanie nawet bardzo gorących dań.

Papier do żywności jest niezbędny  w punktach gastronomicznych serwujących jedzenie na wynos typu: bary fast food, food trucki.

Papier pakowy dzięki powleczeniu zabezpiecza przed wydostaniem się sosu na zewnątrz, to idealne opakowanie na frytki i inne dania fast food. Często stosowany jako papier na burgera lub do wykładania tacek kraft.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą papierów oferowanych przez naszą hurtownię.

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Papier pakowy powlekany 22+8PE 30x40 z nadrukiem kratka pomarańczowa, cena za opakowanie 1000arkuszy

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!